סטודנטים בעיר

קבוצת הפייסבוק שלנו

קבוצת הפייסבוק 'סטודנטים וסטודנטיות מעלה אדומים' היא המקום שלכם לקבל עדכונים ומידע על פעילויות והטבות הרלוונטיים שליכם, לשאול שאלות, להציף צרכים, להתייעץ, לשתף, להמליץ וכו'.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לקבוצה ולצרף חברים!

להצטרפות לקבוצה לחצו כאן

מקורות תעסוקה לסטודנטים

במעלה אדומים מועסקים היום סטודנטים במקומות בהם הועסקו בעבר חברות כוח אדם. כמו כן, בקבוצת הפייסבוק יש מאגר משרות ענק של מקומות תעסוקה המתאימים לסטודנטים. מאגר זה מתעדכן כל הזמן וכדאי מאוד לעקוב. נוסף על כן, פתחנו מאגר של סטודנטים המעוניינים לעבוד כמורים מחליפים במגוון בתי הספר וגני הילדים בעיר.

להרשמה למאגר לחצו כאן.

"סטודנטים בעיר!"

סטודנטים בעיר היא קבוצת מנהיגות סטודנטיאלית הפועלת בהתנדבות למען הסטודנטים במעלה אדומים. הקבוצה מורכבת מסטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה בסביבה. קבוצה זו לוקחת חלק פעיל ומשמעותי בכלל העשייה שיש בעיר למען הסטודנטים ומסייעת באיתור צרכים, ארגון פעילויות ואירועים, פרסום וכיו"ב.  

מעוניינים להצטרף? כתבו למעין - maayan@mam.org.il

כרטיס הנחה בדלק!

כרטיס המופק חינם לסטודנטים ומעניק הנחה בסך 25 אג' לליטר (ממחיר שירות מלא) בתדלוק בתחנות הדלק של דלק והנחה קבועה בחנויות הנוחות מנטה.

הכרטיס אינו כרטיס אשראי

להזמנת כרטיס לחצו כאן

33%-50% הנחה על נסיעות בתחבורה ציבורית

סטודנטים זכאים להנחה קבועה של 33% בתחבורה הציבורית בישראל.

בנוסף להנחה הקבוצה ישנן שתי אופציות של נסיעה חופשית לזמן ארוך בהנחה של עד 50% מעלות חופשי חודשי. כל המידע על ההנחות השונות ואופן מימוש ההטבה תוכלו למצוא באתר זה

צור קשר:

בכל שאלה ופניה הקשורה לעולם האקדמיה והסטודנטים ניתן לפנות למעין מור, חברת מועצת העיר, בדוא"ל: maayan@mam.org.il