נחנך הסניף החדש של ביטוח לאומי

בטקס חגיגי נחנך הסניף החדש והמשודרג של ביטוח לאומי בקומה השלישית של הקניון


בטקס חגיגי נחנך מרכז השירות החדש של הביטוח הלאומי בקומה החדשה (השלישית) בקניון אדומים. המרכז החדש ייפתח לקהל הרחב מיד לאחר החגים, בשלושה באוקטובר, ועד אז ניתן יהיה לקבל את השירותים בסניף הישן.

טקס החנוכה התקיים במעמד: ראש העיר, בני כשריאל, שר הרווחה לשעבר, ח"כ חיים כץ, מנכ"ל הביטוח הלאומי, מאיר שפיגלר, ריכאד חיראדין, סמנכ"ל לוגיסטיקה, עוזי ברנע, מנהל אגף משאבי אנוש, עובדי הסניף, ומנכ"ל הקניון.

לביטוח הלאומי 23 סניפים ראשיים המבוזרים גיאוגרפית, ולהם כ-62 סניפי משנה ומרכזי שירות בכל רחבי הארץ. מרכז השירות החדש בקניון הוא חדיש ומודרני, ובו ניתן יהיה לערוך בירורים בנושאי קצבאות ודמי ביטוח, להגיש בקשות לקבלת קצבאות, למסור מסמכים, לבצע תשלומים, לקבל אישורים, קוד סודי ועוד. המבנה החדש מחליף את הסניף הקודם בהר מכוור, ששטחו היה קטן מלהכיל את מספר הפונים אליו.

בסניף החדש מוטמעת מערכת לניהול תורים שנכנסה לאחרונה לפעילות בסניפי הביטוח הלאומי בכל הארץ.

לבקשת ראש העיר, בני כשריאל, השירות יורחב, והסניף החדש של הביטוח הלאומי יפעל שלושה ימים בשבוע.

ביטוח לאומי. טקס חנוכת המשרד החדש

מאיר שפיגלר, מנכ"ל הביטוח הלאומי, בירך ואמר כי "מטרתנו להנגיש את השירות לכל תושבי המדינה, הן בשירותים הדיגיטליים המפותחים שלנו והן בהנגשה הפיזית. הסניף החדש הינו גדול, מרווח ומכבד, והוא יאפשר לנו להעניק שירות איכותי לציבור הפונים. אנו נמשיך ונפעל לפתוח מרכזי שירות נוספים ברחבי הארץ. המוסד לביטוח לאומי פועל רבות לשיפור השירות וחוויית הלקוח. המגמה הבולטת שאנו מובילים היא מיצוי זכויות באופן דיגיטלי, כמו הגשת מסמכים ללא צורך בהגעה פיזית לסניף וקבלת זכאות לקצבה על בסיס מסמכים רפואיים".

שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים לשעבר, ח"כ חיים כץ, אמר כי "הקמנו את הסניף המתקדם ביותר של ביטוח לאומי במעלה אדומים, על מנת שיעניק שירות איכותי לתושבי העיר. המדיניות שלי היא ברורה - מי שמגיע לו לקבל סיוע צריך לקבל אותו במינימום בירוקרטיה, והמוסד לביטוח לאומי פועל רבות לשיפור השירות. אנחנו נהיה אהובי העם. אני מאחל הצלחה רבה להנהלת הסניף ולעובדים. מה שבני עשה בעיר זה לעילא ולעילא. מעלה אדומים היא חלק אינטגרלי ממדינת ישראל".

ראש העיר, בני כשריאל, הודה לידיד העיר, ח"כ כץ, על פועלו הרב למען העיר, חיזוקה וביסוסה, ואמר כי "ח"כ חיים כץ תמיד נלחם למעננו ועמד לצדנו. הפכנו לעיר מחוז ומרכז מטרופולין שנותן שירותים לכל האזור, ולא בכל עיר פותחים סניפים של שירותים ממלכתיים שונים. אני מודה לשר כץ ולדרג המקצועי שהחליטו לשדרג את מרכז השירות של הביטוח הלאומי בעיר, להרחיב אותו ולאפשר חוויית שירות איכותית לתושבי העיר. ביקשתי מח"כ כץ ומהמנכ"ל להגדיל את מספר ימי השירות לחמישה ימים, ואני מודה להם כי בקשתי נענתה והמרכז החדש ייפתח במשך שלושה ימים בשבוע, מה שייתן מענה ראוי ומיטבי לתושבי העיר והסביבה".