שומרים עלינו

ראש העיר, בני כשריאל, השתתף בהרמת כוסית של ראשי רשויות עם מפקד פיקוד מרכז, האלוף נדב פדן


לרגל השנה החדשה התקיימה בפיקוד המרכז הרמת כוסית חגיגית של ראשי הערים, המועצות וההתיישבות. בהרמת הכוסית החגיגית השתתפו: מפקד פיקוד מרכז, אלוף נדב פדן, מפקדי האוגדות והחטיבות, מפקדים בכירים מהמינהל האזרחי, מחוז ש"י ומחוז ירושלים של משטרת ישראל ומג"ב וראשי רשויות בהתיישבות, ביניהם גם ראש העיר, בני כשריאל.

אלוף הפיקוד נדב פדן נשא דברים ואמר כי הוא רוצה להודות בשם כל מפקדי וחיילי פיקוד מרכז לראשי ההתיישבות וכלל גורמי הביטחון -  שב"כ, משטרה והמינהל האזרחי, על פועלם ותרומתם כל העת.

האלוף פדן הדגיש  בדבריו המופנים לראשי ההתיישבות כי "אתם מהווים חלק בלתי נפרד בשמירה על מרקם החיים ואיכות החיים באיו״ש ובבקעה. אנו רואים במפגש זה הזדמנות חשובה לאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה, ולהבטיח שגם בשנה הבאה, כמו בשנים קודמות, נמשיך לפעול לביטחון תושבי הגזרה וסיכול הטרור מדי יום ולילה".

ראש העיר, בני כשריאל, אמר כי "שמענו ממפקד הפיקוד את תמונת המצב ואת סיכום השנה באזור. תושבי מדינת ישראל, ובתוכה גם ההתיישבות, יכולים לחיות כאן ולהתפתח בזכות מפקדים עם ערכים ונחישות כמו בפיקוד מרכז, אשר פועלים ימים ולילות בשמירה על ביטחוננו בגלוי ובסמוי. בפרוש השנה החדשה אבקש לברך את חיילי צה"ל ומפקדיו וכל כוחות הביטחון העומדים על המשמר, אשר מספקים לנו שקט, שלווה וביטחון".