רק לשלוח וואטסאפ

העירייה השיקה לאחרונה הפעלת שירות חדשני של פניות למוקד העירוני 107 בוואטסאפ: 054-6165173


עיריית מעלה אדומים ממשיכה להשתדרג ולהתייעל בכל מערך הניו מדיה והדיגיטל למען רווחת התושבים. לאחרונה השיקה העירייה שירות חדשני, קל, נוח וזמין לרווחת התושבים, כך שמעתה ניתן לפנות למוקד העירוני 107 באמצעות שליחת וואטסאפ (מלל, צילום) בכל עת שנתקלים במפגע או בעניין שראוי לטיפולה של העירייה.

השירות מאפשר לתושבים גישה ישירה למוקד מכל מכשיר נייד, ללא המתנה ובמהירות, לרווחתם ולשם שיפור איכות החיים.

איך זה עובד? פונים למוקד בהזדהות מלאה - שם פרטי, שם משפחה וכתובת מדויקת, מתארים את המפגע בצורה ברורה (רצוי לצרף תמונה), והנושא נכנס לטיפול. עם תחילת הטיפול מקבלים בחוזר מספר פנייה. בירור סטאטוס הפנייה יתאפשר על ידי חיוג למוקד העירוני 107. אין לצרף את מס' הנייד לקבוצות וואטסאפ למיניה.

בכך הופך המוקד העירוני שלנו למוקד משודרג וחדשני המאפשר פנייה אליו באמצעות טלפון, מייל, פייסבוק ואפליקציה. הפנייה למוקד אפשרית בכל שעות היממה, וניתן לפנות אליו בכל אחד מאמצעי המדיה הזמינים, ללא קשר למהות הפנייה.

על מנת להקל על התושבים נבחר מספר קליט וקל, המספר הנבחר הוא: 054-6165173. על מנת לשלוח הודעה יש להוסיף את המספר ברשימת אנשי הקשר בטלפון החכם, ולשלוח הודעה ממש כפי ששולחים הודעה לחברים או לקבוצות הוואטסאפ שלנו.

בעירייה קוראים לתושבים לעשות שימוש בשירות החדש ומבהירים כי מצופה מן הפונים למוקד העירוני באמצעות הווטסאפ, לעשות זאת תוך קיום שיח הולם. מודגש כי במקרים של שיח שאינו הולם ואינו מכבד, המספר של הפונה ייחסם ולא תתאפשר לו האופציה של פנייה בעזרת הוואטסאפ.

ראש העיר, בני כשריאל, קורא לתושבים להתנסות בשירות ואומר כי "תוספת הוואטסאפ למוקד מאפשרת לתושבים להעביר את תלונתם בלחיצת כפתור, ללא המתנה. העיקרון שלנו הוא לקרב את השירות לתושב ולהקל עליו בכל דרך. בזכות הוואטסאפ ונגישותו נוכל להמשיך ולשפר את השירות, לקבוע סטנדרט חדש של זמינות לתושב ולשמור על מעלה אדומים שלנו נקייה ומסודרת".