"מכבי שירותי בריאות" בקניון

"מכבי שירותי בריאות" חנכה השבוע מרכז רפואי חדש וגדול בקומה השלישית בקניון, במעמד ראש העיר, בני כשריאל, שקבע את המזוזה


"מכבי שירותי בריאות" חנכה השבוע מרכז רפואי חדש וגדול בקומה השלישית החדשה בקניון. במרכז הרפואי יינתנו מגוון רחב של שירותים רפואיים, כולל בית מרקחת "מכבי פארם".

המרכז הרפואי החדש נבנה בסטנדרטים גבוהים מאוד, וכמובן שהצוות המקסים של המרכז הרפואי ימשיך להעניק לחברים את השירות האיכותי והמקצועי ביותר ולהיות עבורם ברגעי האמת.

במכבי מציינים כי תוספת זו של סניף גדול בשטחו, מודרני ורב שירותים, תספק מענה נוסף ומשמעותי בעיר. בנוסף, מיקומו של המרכז החדש בקניון, במרכז העיר, מאפשר גישה וחנייה נוחה לכולם.

כשריאל והנהלת מכבי. סניף חדש ואיכותי

השבוע התקיים טקס קביעת המזוזה וחנוכת המרכז החדש, במעמד הנהלת המחוז של מכבי, צוות העובדים וראש העיר, בני כשריאל, אשר אף קבע את המזוזה.

מנהלת מרחב צפון ירושלים, הילה לשם סלמן, ציינה כי "זהו יום מרגש עבור הצוות ועבור כלל חברי מכבי בעיר. אני מודה לעיריית מעלה אדומים ולקניון אדומים על שיתוף הפעולה הפורה לאורך כל הדרך. מכבי שרותי בריאות פתחה סניפים רבים, והתושבים מצביעים ברגליים ועוברים אלינו. בתפקידי הנוכחי אני פועלת להמשיך ולפתח את השירותים של מכבי, וכמובן פועלת כל הזמן על מנת שנמשיך לתת לחברי מכבי בצפון העיר את השירות הטוב ביותר".

ראש העיר, בני כשריאל, התפעל מאוד מהמרכז הרפואי המפואר והאיכותי, בירך את הנהלת מכבי ואת צוות העובדים ואמר כי "מכבי שרותי בריאות העלתה את מעלה אדומים בעוד מדרגה בתחום השירותים הרפואיים בעיר. יש לנו שיתוף פעולה הדוק עם קופת החולים של מכבי, וזו הזדמנות להודות להם על העשייה המבורכת למען הקהילה. אני שמח שמכבי פתחה כאן סניף ברמה גבוהה ואיכותית, עם רופאים טובים וצוות אדיב ונעים, ואני מקווה שנעסוק בעיקר בקידום הבריאות ולא בטיפול במחלות".

חונכים את המרכז הרפואי החדש בקניון