מועמדים לפרס החינוך היישובי לשנת תשע"ט

חברי ועדת פרס החינוך היישובי ביקרו בעיר והתרשמו מעשייה החינוכית הענפה


מערכת החינוך של מעלה אדומים ידועה כמובילה ומוצלחת וזוכה מדי שנה בפרסים והישגים מכובדים על עשייה חינוכית ענפה ועל הקניית ידע לצד ערכים לתלמידי העיר.

מעלה אדומים זכתה כבר פעמיים בפרס היוקרתי - פרס החינוך היישובי, וכעת היא מועמדת לפרס המכובד והחשוב הזה בפעם השלישית.

דוד שרת. מברך את חברי ועדת הפרס

השבוע ביקרו חברי ועדת הפרס באשכול הפיס בעיר, פגשו את אנשי החינוך, את ראש העיר, בני כשריאל, את מנהל אגף החינוך, דוד שרת, ואת צוות האגף, עמדו מקרוב אחר העשייה החינוכית הנעשית בבתי הספר ובני הילדים, לצד העשייה המתקיימת בשעות הפנאי של הילדים ובני הנוער, במסגרות הבלתי פורמאליות. 

כשריאל. "יש לנו מערכת חינוך איכותית וערכית"

חברי הוועדה התרשמו מאוד מהעשייה ומההישגים אליהם מגיעים תלמידי מעלה אדומים, שיבחו את ראש העיר, המחזיק בתיק החינוך, על פועלו לחיזוק החינוך והובלתו את ילדי העיר, דור העתיד, להצלחות ולמימוש עצמי התואם את המאה ה-21. 

חברי הוועדה. מתרשמים מהעשייה החינוכית

ראש העיר, בני כשריאל, בירך את חברי הוועדה, הודה להם על המועמדות של העיר לקבלת הפרס בפעם השלישית ואמר כי "יש לנו מערכת חינוך מצוינת, ענפה ומובילה. תלמידי מעלה אדומים מובילים גם באחוזי הבגרות, גם בזכאות לבגרות איכותית וערכית וגם בנתוני הגיוס לצה"ל וביציאה לקצונה ולתפקידים משמעותיים. כל אלו הם תוצר של השקעה רבה מצד מערכת החינוך בעירייה, צוותי החינוך בבתי הספר וכמובן, ההורים, שהם שותפים מלאים לעשייה החינוכית. מעלה אדומים מובילה ומהווה אות ומופת לערים אחרות בתחומים רבים ומגוונים, וספינת הדגל שלה הוא תחום החינוך. יש לנו אנשי חינוך מצוינים, הקמנו את המכון להדרכת הורים ואנו נותנים לתלמידים ולמורים את מיטב הכלים להצלחה. התוצאות מדברות בעד עצמן. נעשה ונצליח"

נגני הקונסרבטוריון. הופיעו בפני חברי הוועדה