בית הספר "שדי חמד" זכה בפרס החינוך הדתי הארצי

הישג נוסף למערכת החינוך העירונית: בית הספר הממ"ד "שדי חמד" זכה בפרס החינוך הדתי הארצי לשנת תש"ף


בשורה מרגשת ומשמעותית למערכת החינוך בעיר – בית הספר "שדי חמד" זכה בפרס החינוך הדתי לשנת תש"ף.

בית הספר הגיע לגמר בתום תהליך הערכה ארצי וביקור של ועדת הפרס, וביום חמישי האחרון, התבשר בית הספר על זכייתו בפרס היוקרתי.

ועדת הפרס ביקרה בבית הספר והתרשמה מהעשייה החינוכית פורצת הדרך, אשר ביסודה הטמעת אבני הדרך של החמ"ד, ובראשן "בית חינוך כמשפחה".

פרס ארצי זה מגיע לבית הספר לאחר שזכה בפרס המחוזי לשנת התש"פ במחוז ירושלים על המדדים: טיפוח זהות אישית, חברתית ודתית, קידום ערכי למידה ומצוינות, חיזוק רוח האדם, חדוות הדעת וחיים של שליחות.

ראש העיר, בני כשריאל, הגיע יחד עם דוד שרת, מנהל אגף החינוך, וסגניתו, מיטל לבן, כדי לברך את הנהלת בית הספר על הזכייה וכדי לעמוד מקרוב אחר העשייה החינוכית.

בבית הספר לומדים למעלה מ-350 ילדים בכיתות א'-ו', ובמהלך השנים זכה בית הספר בהישגים גבוהים ובהערכה גדולה מצד ההורים, המורים, הפיקוח ומשרד החינוך.  

חברי הוועדה, בראשות שוש נגר, מ"מ ראש מנהל החמ"ד ומ"מ המפקח הארצי לחינוך היסודי, אמרו כי "ייחודיותכם החינוכית, מסירותכם והאיכויות המקצועיות שלכם הם מקור השראה ולמידה לכל בתי החינוך במחוז ובחמ"ד כולו".

כשריאל ומנהלת בית הספר יסכה

מנהלת בית הספר, יסכה בן סימון: "זכינו שבית הספר מקבל פרס על עבודה חינוכית מקצועית וייחודית, על טיפוח זהות אישית חברתית וציונית דתית, תוך קידום ערכי למידה ומצוינות. תודה גדולה לצוות החינוכי היקר שעמל במסירות ומתוך תחושת שליחות ומחויבות לקידום ילדינו".

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, הודה להנהלת החמ"ד על ההחלטה ואמר כי "שיתוף הפעולה שלנו עם כל גורמי החינוך הוא פורה  והדוק, ובזכותו אנחנו מגיעים להישגים והצלחות כבירות בחינוך. לא בכדי זכינו בפרס החינוך הארצי פעמיים בעשור האחרון. בית הספר שדי חמד, בהובלתה של יסכה בן סימון, עושה עבודת קודש מצוינת ואיכותית, והוא אכן ראוי לפרס היוקרתי. מערכת החינוך הממלכתית-דתית פועלת להעמקת שורשים וערכים בילדינו. אני רואה בהורים שותפים חיוניים בהעצמת החינוך ובהצלחת הילדים ובהקניית ידע וערכים".

צוות בית הספר שדי חמד. מקבלים את הפרס