יצירה מקומית

ראש העיר, בני כשריאל, הזמין ללשכתו את חברי התיאטרון הקהילתי של מעלה אדומים והודה להם על פועלם שמביא לעיר גאווה גדולה


חברי התיאטרון הקהילתי של מעלה אדומים הוזמנו ללשכתו של ראש העיר, בני כשריאל, כאות ברכה על פועלם המרשים בהפקה המרגשת "מבקר המדינה", שהתקיימה בחודש שעבר בהיכל התרבות.

תיאטרון המבוגרים הקהילתי של מעלה אדומים פועל במסגרת המתנ"ס למעלה מ-12 שנים, והספיק להעלות הפקות רבות.

ההצגה המרשימה שהתקיימה בכיכובם בבמת ההיכל הייתה הגדולה והמרגשת ביותר. המעמד על הבמה המקצועית והאולם הגדול חייב את הקבוצה בשעות רבות של חזרות, שינון טקסטים ארוכים ועבודת שיווק רצינית. והעבודה השתלמה, האולם היה מלא עד אפס מקום.

ראש העיר, בני כשריאל, פתח את המפגש בהתרגשות גדולה וציין את העונג הצרוף אשר עלה מתוך צפייתו בהצגה, "אתם לא מפסיקים להפתיע בכישרונותיכם הברוכים במופעים שאתם מעלים. במחזמר 'מבקר המדינה' צפיתי בכם רוקדים, שרים ומשחקים כמו מקצועניים אמיתיים על במת היכל התרבות שלנו. אתם מביאים לנו גאווה ענקית, וכל אחת ואחד מכם משמש כמודל לחיקוי עבור דור העתיד".

חברי הקבוצה שיתפו את כשריאל בתחושותיהם, ובעיקר בהתרגשות העצומה בהגשמת החלום שלהם להופיע על הבמה הגדולה ביותר בעיר.

החברים היו מלאים בהכרת הטוב והודיה גדולה על ההזדמנות שעוד תפתח להם דלתות גם מחוץ לעיר. הם ביקשו להודות למתנ"ס, אשר מהווה בית עבורם ושלדבריהם, "תמך, סייע וליווה בכל התהליך".

אורי מסיל, מנכ"ל המתנ"ס, ואפרת מזרחי, מנהלת אגף התרבות, אשר מלווה אותם לאורך השנה, נכחו אף הם במעמד המרגש.

מסיל בירך את חברי התיאטרון ואת המפיק והבימאי המוכשר, ארי אסנר, שמלווה את הקבוצה בשנים האחרונות. הוא הודה לראש העיר על התמיכה וההזמנה ללשכה, ציין לשבח את מחזיק תיק התרבות, גיא יפרח, שמסייע להתפתחותה של תרבות מקומית בעיר, והזכיר את משרד התרבות והספורט וקרן מעלה אדומים, אשר תמכו בפרויקט המקומי הזה בסכומים לא מבוטלים.

מסיל אמר כי "בעיניי, למלא את היכל התרבות בהפקה מתוצרת בית זה כבוד גדול ורגע מכונן בחיי התרבות בעיר".

כשריאל ציין את העיתוי הנכון לחיזוקה של התרבות בעיר ואמר כי "כעת, כשהעיר כבר מבוססת ומהווה מודל לחיקוי עבור ערים רבות, יש מקום גדול לפיתוח קבוצות התרבות המקומיות. אנו נמשיך לסייע, ללוות ולתמוך בכם ובאמנים מקומיים תוצרת מעלה אדומים".

כשריאל,מסיל ומזרחי עם חברי התיאטרון הקהילתי