ראשי רשויות יש"ע עם השר בנט

שר הביטחון, נפתלי בנט, אירח את ראשי רשויות יש"ע, ובהם ראש העיר, בני כשריאל, ושוחח איתם על תכנית המאה של טראמפ והחלת הריבונות


שר הביטחון, ח"כ נפתלי בנט, נפגש ביום שני האחרון בלשכתו שבמשרד הביטחון עם ראשי מועצת יש''ע. בפגישה השתתפו ראשי המועצות והיישובים ביש"ע, בהם גם ראש העיר, בני כשריאל. בפגישה סקר השר בנט את המצב המדיני הנוכחי לאחר חשיפת תכנית המאה של הנשיא טראמפ, והביע את רצונו בהחלת הריבונות באופן מידי.

השר בנט אמר לראשי הרשויות כי הוא מקווה שיוכל לקדם את הריבונות יחד עם ראש הממשלה בהקדם. בפגישה הציג השר את הצוות שהקים, אשר מתכוון לקדם במסגרת משרדו את החלת הריבונות.

ראשי המועצות והערים שנכחו בפגישה ערכו סבב בו השמיעו את דעתם ואת הזווית אותה הם מביאים מהשטח. השיחה הסתיימה ברצון להמשיך את המהלך למען הריבונות ולמען חיזוק ההתיישבות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן.

לאחר הפגישה קיימו ראשי הרשויות דיון, בו החליטו להקים מאהל תמיכה וחיזוק מול משרד ראש הממשלה - בקריאה לריבונות עכשיו ולקידום ההחלטה על הריבונות כבר בשבוע הקרוב.

המאהל הוקם על המדרכה בגן הוורדים, מול משרד האוצר, והוא יפעל עד יום חמישי בצהריים וביש"ע נערכים גם לחזרה לפעילות ביום ראשון, עם כמויות אנשים גדולות שינכחו במקום בזמן ישיבת הממשלה על מנת לתמוך בריבונות.

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "חייבים ליישם את תכנית הריבונות והסיפוח באופן מידי. החלת הריבונות על מעלה אדומים היא דבר מתבקש, נחוץ וחיוני כבר שנים רבות. אני קורא לראש הממשלה לקבל החלטה מנהיגותית אמיצה ולהחיל את הריבונות כעת וללא כל דיחוי".