פרס החינוך הארצי

מערכת החינוך של מעלה אדומים זכתה בפרס החינוך הארצי


לאחר שקיבל ראש העיר, בני כשריאל, המחזיק בתיק החינוך, את הבשורה המשמחת כי מעלה אדומים זכתה בפרס החינוך לשנת 2019, ולאחר שיחת הטלפון משר החינוך, הרב רפי פרץ, הגיע השבוע מכתב מחמם לב ממנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבוהב, ובו מילות ברכה והערכה רבות.

כזכור, שר החינוך הרב רפי פרץ ומנכ"ל משרד החינוך ,שמואל אבוהב, הודיעו לראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, כי מעלה אדומים  זכתה בפרס החינוך לרשויות לשנת 2019 (תשע"ט). מעלה אדומים זכתה בפרס על רקע פעילותה הבולטת, המעמיקה והרחבה בתחום החינוך ועל קידומם של תהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום הפדגוגיה. חברי ועדת הפרס, בראשותה של המשנה למנכ"ל, סיירו במוסדות החינוך של העיר ובחנו את העשייה החינוכית מקרוב.

פרס החינוך למעלה אדומים. גאווה ענקית

השבוע, כאמור, הגיע מכתבו של המנכ"ל לראש העיר, בו כתב אבוהב כי "מערכת החינוך של מעלה אדומים צועדת קדימה ומכשירה את תלמידיה לעולם המחר, אשר מצריך מגוון רחב של ידע, מיומנויות וערכים. היא עושה זאת בזכות הפעילות החינוכית שהובלת בתוך הרשות, תוך שותפות עמוקה עם משרד החינוך. אנו גאים בהישגכם. היכולת של כולנו להמשיך ולשגשג בחומר וברוח תלויה באופן ישיר באיכות החינוך שאנו מעניקים לדור הבא, ומטרותיהם של כולם משותפות".

ראש העיר, בני כשריאל, אמר בתגובה למכתב כי "הפרס הארצי הוא תעודת כבוד ענקית לעיר שלנו, למערכת החינוך המצוינת שלנו, לצוותים החינוכיים, להורים ובעיקר  לתלמידים המצוינים שלנו, שהם מקור רב לגאווה עבורנו. מעלה אדומים מובילה ומהווה אות ומופת לערים אחרות בתחומים רבים ומגוונים, וספינת הדגל שלה הוא תחום החינוך. יש לנו אנשי חינוך מצוינים, ואנו נמשיך לתת לתלמידים ולמורים את התשתית הנכונה ואת מיטב הכלים להצלחה ולמצוינות בכל תחומי החיים".