יו"ר הסוכנות ביקר בעיר

יצחק (בוז'י) הרצוג, יו"ר הסוכנות היהודית, ביקר במעלה אדומים כאורחו של ראש העיר, בני כשריאל


יו"ר הסוכנות היהודית, יצחק בוז'י הרצוג, ביקר וסייר במעלה אדומים כאורחו של ראש העיר, בני כשריאל.

הרצוג הגיע לביקור מלווה באנשי לשכתו ובצוות מקצועי של הסוכנות היהודית בתחום העלייה והקליטה.

בראשית ביקורו קיים יו"ר הסוכנות, יצחק בוז'י הרצוג, ישיבת עבודה מקצועית בלשכת ראש העיר, בה השתתפו: ראש העיר, בני כשריאל, סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, מנכ"ל העירייה, שמוליק חנוך, יועצת ראש העיר לקשרי חוץ, רחלי וסאל, והצוות מקצועי מטעם הסוכנות.

בפגישה הוצגו בפני יו"ר הסוכנות ההתמודדויות בהן נתקלת העיר ביחסיה עם פדרציות צפון אמריקה JFNA והצורך בחיזוק מרקם היחסים ושיתוף הפעולה בין העיר לפדרציות. כמו כן נדונו והועלו שורת פרויקטים שהעיר מעוניינת להשתתף בהם בסיוע ותמיכת הסוכנות, בהם: שותפויות חינוכיות, קליטה ולעלייה.

לאחר הדיון סייר הרצוג יחד עם ראש העיר, בני כשריאל, במועדון יובלים לאזרחים ותיקים, במוקד העירוני ובספריית בית הספר "דקל וילנאי אורט", שם נפגש ושוחח עם מנהל בית הספר, הראל הורביץ. במהלך ביקורו של הרצוג בבית הספר הוא העניק למנהל, הראל הורביץ, ספר ביוגרפיה על אביו, נשיא המדינה חיים הרצוג ז"ל.

הרצוג וכשריאל. תצפית על ירושלים ממצפה עדנה

בהמשך קיים הרצוג תצפית על ירושלים ממצפה עדנה, בו ביקר מספר פעמים בהיותו יו"ר מפלגת העבודה והמחנה הציוני.

הרצוג אמר כי "אני שמח לשוב ולבקר במעלה אדומים, עיר ואם, קולטת עלייה ומתפתחת בתנופה, כאורחו של ראש העיר הוותיק בני כשריאל. בביקורי דיברנו על הפוטנציאל הגדול הגלום במעלה אדומים בעלייה ובחיבור לקהילות בתפוצות".

ראש העיר, בני כשריאל, הודה לידידו, יו"ר הסוכנות – בוז'י הרצוג, על הביקור ואמר כי "הרצוג תמך, פעל וסייע למעלה אדומים בכל תפקידיו הציבוריים השונים לאורך השנים".