מצטיינים בהתנדבות

הספרייה במעלה אדומים נבחרה למקום התנדבות מצטיין עם כ-60 בני נוער המתנדבים בה


ספריית מעלה אדומים נבחרה למקום ההתנדבות המצטיין לשנה זאת במעלה אדומים, זאת על ניהול מקום התנדבותי, מכיל, מקצועי ואיכותי.

על תעודת מקום ההתנדבות המצטיין חתומים: ראש העיר, בני כשריאל, סגנו ומ"מ, גיא יפרח, מפקחת רשותית מינהל חברה ונוער, חוה אברבנאל, ומנהל אגף הנוער, איתמר סלוק. התעודה הוענקה למנהלת הספרייה, אתי ציון, במסגרת טקס הפעיל המצטיין שהתקיים השבוע.

תעודת ההוקרה שהוענקה למנהלת הספרייה

בספריית מעלה אדומים פעלו מעל 60 תלמידים מתנדבים במסגרת מחויבות אישית. התלמידים מתנדבים בשלל תפקידים: סידור ספרים, עטיפות ספרים, סידור מדפים, ייעץ והכוונה לספרים מותאמי גיל ואפילו מתן שיעורים פרטיים לילדים הזקוקים לתגבור במקצוע מסוים.

מנהלת הספרייה, אתי ציון, מודה למלי רומי, האחראית על ניהול מערך המתנדבים בספרייה, ואומרת כי "בהזדמנות זאת תודתנו המלאה לכל המתנדבים של הספרייה, בשבילנו כולכם מצטיינים ואנו מוקירים את פועלכם".

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "תחום המעורבות החברתית בקרב בני הנוער במעלה אדומים הוא תחום גדל וצומח. הנוער שלנו פעיל במשטרת ישראל, במד"א, בצהרונים ובמשפחתונים, בהוד אדומים, בתנועות הנוער, בסיירת החירום העירונית, בספרייה, במטרו, בציפורי לילה ובעוד מקומות רבים. השנה הגדלנו את כמות מקומות ההתנסות בעיר, והרחבנו את מעגל השותפים בקהילה. תרומת בני הנוער מורגשת מאוד הודות לתמיכה הבלתי פוסקת של כל השותפים, אשר תומכים, מכווינים, מייעצים ומלווים את הנוער לאורך כל הדרך. יישר כוח למנהלת הספרייה, אתי ציון, ולצוות הספרנים המסור, על היותם מקום התנדבות מצטיין, מקצועי ואיכותי".