מסכמים שנת לימודים

הכנס המסורתי לסיכום שנת הלימודים נערך השנה בצל הנחיות הקורונה ובמעמד מנהל מחוז ירושלים במשרד החינוך, מאיר שמעוני


כמדי שנה, ובמגבלות התו הסגול, התקיים ב"פיאנו" שבהיכל התרבות  מפגש הוקרה לאנשי החינוך.

המפגש נערך במעמד מנהל המחוז, מאיר שמעוני, ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, סגנית מנהל אגף החינוך, מיטל לבן, צוות אגף החינוך ופונקציות תומכות, מפקחי המחוז, מנהלי בתי הספר ואנשי החינוך.

סגנית מנהל אגף החינוך, מיטל לבן, הנחתה את המפגש ונתנה סקירה מקיפה על יעדי והישגי מערכת החינוך בשנה זו בצל הקורונה.

מנהל מחוז ירושלים במשרד החינוך, מאיר שמעוני, אמר כי "מאוד מרגש להגיע למעלה אדומים תמיד. יש פה אווירה מיוחדת, אטמוספרה מדהימה, משהו שאי אפשר לפצח שנותן הרגשה טובה, הניקיון, הסדר, הטיפוח, האווירה הכללית וגולת הכותרת זו מערכת החינוך".

יפרח, כשריאל ושמעוני. הוקרה למנהלי בתי הספר

מנהל המחוז שיבח את ראש העיר, בני כשריאל, המחזיק בתיק החינוך, ואמר כי "לא מובן מאליו בכלל שראש העיר הוא גם מחזיק תיק החינוך. ראש העיר, בני כשריאל, מעורב בכל הדקויות. יש ראשי ערים בודדים שבפועל מחזיקים בתיק החינוך, ובני עשה בחכמה שהחזיק רק אצלו את תיק החינוך. זו אחת מהנוסחאות להצלחה".

שמעוני ציין כי במעלה אדומים יודעים להכיל הכל ולקבל הכל. "יש כאן קשת ומענה רחב לכל הצרכים החינוכיים. יש פה אווירה וגישה של קבלה, הבנה והכלה שראויה להוקרה, וזה מתחיל מראש העיר דרך כל הצוותים החינוכיים. אווירה של מנהיגות מראש העיר דרך מנהל האגף וכל המערכת".

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, אמר בפתח דבריו כי "מעלה אדומים נרגשת ושמחה לארח בכנס את מנהל מחוז ירושלים במשרד החינוך, ידידי מאיר שמעוני, את המפקחים ואת מנהלי בתי הספר וגופי הסמך העירוניים. שנת הלימודים הייתה מאתגרת ושונה, היא אילצה את כולנו לשנות את החשיבה, ללמד 'מרחוק' אבל להישאר קרובים לתלמידים, להשתמש בדרכי למידה חדשניים ולא לוותר על אף תלמיד. לשמחתי, מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכיים המצוינים שלנו עמדו באתגר בכבוד ובהצלחה רבה".

מנהלי בתי הספר. מסכמים שנה

כשריאל הוסיף כי "השנה, יותר מתמיד, אני מבקש להודות לצוותים החינוכיים - למנהלים, למורים, לגננות ולסייעות. הוכחתם שוב לכולם שמערכת החינוך במעלה אדומים היא הטובה ביותר בארץ".