קארפול מעלה אדומים

נתיב התחבורה הציבורית בדרך ממעלה אדומים למחסום א-זעים הפך לקארפול ומאפשר הסעת שלושה נוסעים בין 6:00-9:00 בבוקר


בימים אלה הסתיימו העבודות בנתיב התחבורה הציבורית לכיוון מחסום א-זעיים. הסטטוס של הנתיב שונה ל-CARPOOL. השינוי העיקרי הוא שכעת לנהגי מכוניות פרטיות מותר להסיע שלושה נוסעים ולא ארבעה נוסעים כמו שהיה קודם.

כמו כן, בנת''צ הוחלף האספלט לסוג יותר בטיחותי. בעקבות שינוי הסטטוס שונה גם סימון הנתיב: מעוינים צהובים במקום פס אדום. חשוב להבהיר שמגבלות הנתיב תקפות אך ורק מ-6:00 בבוקר עד 9:00 בבוקר. בשאר שעות היום התנועה בנתיב מותרת לכל רכב.

מיכאל פוסטלניק, האחראי על תכנית האב לתחבורה הציבורית, הבטיח לסגן ראש העיר , בוריס גרוסמן, מחזיק תיק התחבורה, כי העבודות יסתיימו תוך חודש וחצי, והוא עמד במילה שלו.

הסימון החדש על הנתיב. מעוינים צהובים

סגן ראש העיר, בוריס גרוסמן אומר כי "באמצע חודש אוגוסט מסתיימות העבודות לחניון גדול לאוטובוסים בגבעת התחמושת. העירייה סיכמה עם תכנית אב לתחבורה ציבורית ומשרד התחבורה שחלק גדול מהאוטובוסים יגיעו עד גבעת התחמושת וחזרה, וחלק אחר ייסע עד לתחנה המרכזית. מי שנוסע ברחוב בר אילן כבר רואה את תחילת העבודות לבניית הרכבת הקלה. אחד הנתיבים כבר נסגר ומחודש ספטמבר אף אוטובוס לא יעבור דרך צומת בר אילן. עשינו עבודת הכנה למצב החדש מראש, ושינוי משמעותי ורב של מסלול קווי האוטובוסים יהיה בסוף חודש אוגוסט תחילת ספטמבר".

גרוסמן מודה לאחראי על תכנית אב לתחבורה ציבורית, מיכאל פוסטלניקו, ולכל צוות תכנית האב על עבודתם המסורה והנאמנה.

ראש העיר, בני כשריאל, בירך את סגן ראש העיר, בוריס גרוסמן, על סיום מערך הקארפול וההיערכות לשינוי מערך התחבורה לרווחת התושבים.