יו"ר חדש לאגודה למען החייל בעיר

בטקס מרגש ומצומצם בשל הקורונה נפרדה העיר מיו"ר סניף האגודה למען החייל, שמוליק פניאל, וקיבלה בברכה את היו"ר החדשה, לימור שמואל


בטקס מצומצם חגיגי ומרגש נפרדה בראשית השבוע עיריית מעלה אדומים מיו"ר האגודה למען החייל בעיר בעשור האחרון, שמוליק פניאל, וקידמה בברכה את היו"ר החדשה, לימור שמואל.

בטקס מצומצם שנערך תחת הגבלות הקורונה השתתפו: ראש העיר, בני כשריאל, סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, היו"ר היוצא, שמוליק פניאל, ובני משפחתו, היו"ר החדשה, לימור שמואל, ובעלה, וחברות האגודה למען החייל בעיר.

האגודה "יחד למען החייל" היא שער הכניסה והדרך הבלעדית להעברת תרומות לחיילי צה"ל וליחידותיו. הארגון הוא הגוף המוביל את הפעילות לרווחת חיילי צה"ל. הארגון מוכוון למטרה ופועל 100% למען חיילי צה"ל. פעילות גיוס התרומות ממומנת על ידי משרד הביטחון, כך שבאגודה מתחייבים ומקיימים הלכה למעשה כי 100% מכל תרומה מגיעים במלואם לחיילים, על פי ייעוד שנקבע מראש בתעדוף שמבצע צה"ל.

כשריאל, פניאל ושמואל. טקס מרגש

סניף האגודה בעיר פועל במעלה אדומים משנת 1986. זהו הסניף בין הוותיקים בארץ, שאף זכה כסניף מצטיין ב-2006. הסניף מאמץ את עוטף מג"ב ירושלים וחיילים בודדים ודואג לרווחת החיילים עם המון צ'ופרים ופינוקים.

לסניף מעלה אדומים יש מספר אירועים משמעותיים הפרוסים על פני השנה, בהם: השירותרום, ליווי המשפחות השכולות לקראת טקס יום הזיכרון, טקס המתגייסים "ברכת הדרך" וחלוקת שי, השתתפות ביום המעשים הטובים ועוד.

היו"ר היוצא, שמוליק פניאל, יחד עם הדודות הנפלאות של האגודה, עשה רבות למען חיילינו לאורך השנים, והכל בהתנדבות מלאה ועם כל הלב והנשמה,- החל מקיום טקסים וימי כיף לחיילים, דרך אימוץ יחידות שלמות הסמוכות למעלה אדומים ועד סיוע אישי לחיילים שנזקקו לכך.

היו"ר החדשה, לימור שמואל, היא תושבת מעלה אדומים מגיל שלוש, גדלה והתחנכה בעיר ובחרה לבנות ולהקים משפחה במעלה אדומים. היא קצינה בצה"ל בדרגת רב-סרן, שבימים אלה יוצאת לחופשת שחרור אחרי 25 שנות שירות בצה"ל בהם שימשה כקצינת משאבי אנוש ביחידות רבות ומגוונות בצה"ל, לרבות תפקידים בלשכת גיוס ירושלים, בהם נחשפה לראשונה לפעילות הענפה עם בני הנוער בעיר. לימור זכתה להצטיינויות רבות במהלך שירותה הצבאי, האחרונה בהם הצטיינות של מפקד 8200.

בשם חברות האגודה נשאה דברים מרגשים ,לבנה צמח, והעניקה לשמוליק מתנה על פועלו במהלך השנים.

סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, נשא דברים בהתרגשות רבה והודה לשמוליק פניאל על פועלו ההתנדבותי בעיר לאורך השנים. יפרח ציין לשבח את הישגיו הרבים בסניף האגודה בעיר, שראויים לכל שבח והוקרה, ואיחל ללימור שמואל הצלחה רבה. 

פניאל. פרידה לאחר עשור בתפקיד

ראש העיר, בני כשריאל, העניק לשמוליק פניאל תעודת הוקרה על פועלו, בצירוף שי - מדליה של העיר עם הקדשה אישית, והודה לו בחום בשם תושבי העיר על פועלו ותרומתו לקהילה ורווחתה בכל התפקידים בהם כיהן לאורך השנים בהתנדבות, ובשם חיילי צה"ל שאימץ בחום לאורך השנים.

ליו"ר החדשה, לימור שמואל, איחל כשריאל הצלחה רבה בתפקיד החדש אותו קיבלה על עצמה באהבה ובהתנדבות מלאה, ואמר כי "אין לי ספק כי תצליחי ותמשיכי בדרכו של שמוליק  לחבק, לסייע ולתמוך בחיילים שלנו".