בדיקות קורונה בבתי הספר

עיריית מעלה אדומים יוצאת בפיילוט ייחודי של בדיקות קורונה לצוותים חינוכיים ותלמידים בבתי הספר (בכפוף לאישור הורים)


מעלה אדומים יוצאת בפיילוט ייחודי, בשיתוף פיקוד העורף, במטרה לשמור על בריאות ילדי העיר, להפוך את בתי הספר למקום בטוח יותר ולקטוע את שרשרת ההדבקות במוסדות החינוך.

במסגרת הפיילוט תגיע ביום חמישי הקרוב (12/11/20) ניידת בידוק של פיקוד העורף אל בתי הספר שנבחרו, בתיאום אם מנהלי בתי הספר, ותבצע בדיקות קורונה לצוותים החינוכיים ולתלמידים שהוריהם יאשרו זאת - בפתח בית הספר, ללא תור, ללא צורך בהפניה ועם ליווי צמוד של צוות בית הספר, אשר יהפוך את החוויה לרגועה, קלה וללא חששות.

הבדיקה אינה חובה והיא נתונה להחלטתו של ההורה ולהעברת אישור בכתב לבית הספר.

בתי הספר שנבחרו לפיילוט הם אלמוג, ממלכתי ג', מעלה התורה בנים והקונסרבטוריון, ורק ילדים שהוריהם יעבירו אישור בדיקה לבתי הספר – יוכלו להיבדק. 

ראש העיר, בני כשריאל, מחזיק תיק החינוך, אומר כי "כדי שנהפוך את בתי הספר שלנו למקום בטוח יותר עבור ילדינו וכדי למנוע מקרים של הדבקות במערכת החינוך שלנו, אני קורא להורים לגלות ערבות הדדית ואחריות אישית – ולאשר לילדים להיבדק. אנו נמשיך את הפיילוט גם במוסדות חינוך אחרים, נקיים כמה שיותר בדיקות לכמה שיותר אוכלוסיות בעיר – וכך, כולנו יחד, נקטע את שרשרת ההדבקה ונשמור על העיר שלנו ירוקה ובריאה! בשורות טובות ובהצלחה לכולם".