אמבולנס חדש למד"א מעלה אדומים

בטקס מצומצם אך חגיגי נחנך אמבולנס 1500 חדיש ומתקדם שהצטרף לצי הרכבים של מד"א מעלה אדומים


בטקס חגיגי שהתקיים ברחבת בית העירייה בצל מגבלות הקורונה, נחנך אמבולנס חדש לנקודת ההזנקה של מד"א מעלה אדומים. האמבולנס החדש הצטרף לצי הרכבים הקיימים בעיר למד"א, ובהם: אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ואופנועים, אשר בעזרתם המתנדבים והפראמדיקים נותנים מענה בשעות היום והלילה עבור הצלת חיים לתושבי העיר.

בטקס השתתפו: ראש העיר, בני כשריאל, סגנו ומ"מ, גיא יפרח, צוות מד"א, משפחת התורם מרידור, יוני יוגודובסקי, מנהל המחלקה הבנלאומית במד"א, שלמה פטרובר, מנהל מד"א מרחב ירושלים.

תרומת האמבולנס נעשתה על ידי מדלין ובוב ורמוט ובני משפחתם בארה"ב ועל ידי משפחת מרידור ברעננה ובכפר אדומים. התרומות הושגו בתיווך של אגודת ידידי מגן דוד אדום בישראל ובעזרת תורם נוסף, אלמוני.

בגלל סמיכות המקום לכפר אדומים, המשפחה החליטה לתרום את האמבולנס לנקודת ההזנקה בעיר.

הטקס נפתח על ידי יוני יוגודובסקי, מנהל המחלקה הבנלאומית במד"א, שאמר דברי תודה למשפחה וציין שהאמבולנס כבר סיפק שירותים רפואיים לכ-263 חולים במעלה אדומים וסביבתה.

האמבולנס החדש. תרומה שתסייע למתנדבי מד"א

הטקס הסתיים בהסרת הלוט מעל שמות התורמים ובהענקת המפתחות של האמבולנס לידי יעקב אהרון ושבתאי אהרון, ראשי מד"א בעיר.

שלמה פטרובר, מנהל מד"א מרחב ירושלים, בירך ואמר מילות חיזוק לאנשים האחראיים לנקודת ההזנקה, בהם: שלום גליל, פראמדיק אחראי על נקודת ההזנקה, ויעקב אהרון, ראש הגזרה. פטרובר ציין לשבח את שיתוף הפעולה הטוב בין ראש העיר, בני כשריאל, למד"א מעלה אדומים.

סליי מרידור, נציג המשפחה, דיבר על שיתוף הפעולה הארוך עם הארגון ועם ראש העיר, בני כשריאל, וסיפר על המשפחה המיוחדת והפטריוטית שנמצאת בחו"ל ובארץ, אשר תרמה את האמבולנס.

ראש העיר, בני כשריאל, הודה בחום לכל התורמים ובירך את השותפים ליוזמה. כשריאל אמר כי "מד"א, על עובדיה ומתנדביה, מפעילה ניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים בשגרה ובחירום, וללא ספק תרומת האמבולנס החדש תסייע לחובשים והפראמדיקים של מד"א להמשיך ולבצע את עבודתם נאמנה למען תושבי העיר ויישובי הסביבה. אני מקווה ומאחל כי השימוש באמבולנס יהיה רק ללידות".