1000 מחשבים לבתי הספר בעיר

בטקס חגיגי חילקו שר החינוך, יואב גלנט, שר הדיגיטל והסייבר הלאומי, דודי אמסלם, וראש העיר, בני כשריאל, 1,000 מחשבים לתלמידי מעלה אדומים


במסגרת פרויקט שיזמו משרד החינוך ומשרד הדיגיטל והסייבר הלאומי הגיעו למעלה אדומים 1,000 מחשבים שיחולקו בין כל בתי הספר בעיר, ועל ידם יחולקו לתלמידים הזקוקים לכך.

השבוע הגיעו לטקס הפתיחה החגיגי של הפרויקט, שהתקיים ב"אורט תעופה וחלל", שר הדיגיטל והסייבר הלאומי, דודי אמסלם, ושר החינוך, יואב גלנט.

בטקס המכובד השתתפו: ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, סגנו ומ"מ, גיא יפרח, מנהל בית הספר השמונה שנתי, שמעון אש, מנהלת אזור מטעם רשת אורט, שולה מנור, מנהל חטיבת הביניים "אורט תעופה וחלל", בני אדרי, מנהל אגף החינוך, הראל הורוביץ, סגניתו, מיטל לבן, וצוות "אורט תעופה וחלל" - רכזים, מחנכים ומפקדים.

כשריאל והשרים גלנט ואמסלם. טקס חגיגי

1,000 המחשבים יסייעו לתלמידים ללמוד מרחוק, לקבל הזדמנות שווה להצליח בלימודים, להגיע להישגים יפים ולהצטיין. מספר המחשבים שחולקו מבוסס על מיפוי מוקדם שערכו מנהלי בתי הספר בעיר.

שר הדיגיטל והסייבר הלאומי, דודי אמסלם, תושב העיר, אמר כי "פעם חילקו ספרים לכל ילד, וכעת בעידן הדיגיטלי המתקדם אנחנו מחלקים מחשבים מתקדמים לכל ילד ומצמצים את הפערים החברתיים".

שר החינוך, יואב גלנט, אמר כי "אני שמח להגיע לעיר למבצע חלוקת מחשבים, יחד עם שותפי לפרויקט, השר דודי אמסלם, ועם ידידי הקרוב ושותפי לדרך, ראש העיר, בני כשריאל, אשר העמיד את מערכת החינוך בראש סדר העדיפויות של הרשות, משקיע משאבים ותכניות וקוצר הישגים והצלחות. בחודשים הקרובים נמשיך לחלק 150 אלף מחשבים ניידים עבור כל ילדי ישראל, דרך אלפי בתי ספר בכל רחבי הארץ, ובכך נקדם את המהפכה הדיגיטלית במערכת החינוך".

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, הודה לשר החינוך, יואב גלנט, ולשר הדיגיטל והסייבר הלאומי, דודי אמסלם, שאפשרו את קבלת הציוד המשוכלל הנחוץ ללמידה רציפה מרחוק בתקופה מאתגרת זו, ואמר כי "המחשבים יסייעו לתלמידים שלנו להצליח ולהצטיין, ובאותה הזדמנות זה יצמצם את הפער החברתי והדיגיטלי במערכת החינוך ויעשה צדק חברתי. אנחנו מודים לשר יואב גלנט ולשר דודי אמסלם על כך שמעלה אדומים היא מהרשויות הבולטות בארץ שמקבלות מחשבים רבים כל כך, וכן על העזרה, הסיוע והתמיכה במעלה אדומים לאורך כל השנים ובכל תפקידיהם. מאחל לתלמידים שלנו הצלחה רבה, ואנו נמשיך לתת את הכלים כדי שאכן יצליחו וימשיכו להוביל ולהצטיין".

1,000 מחשבים לתלמידי מעלה אדומים