ראש העיר נפגש עם ממ"ז ירושלים

בפגישה שקיים ראש העיר עם ממ"ז ירושלים סוכם על אכיפה מוגברת בנוגע ליידויי האבנים בכביש ירושלים-מעלה אדומים


ראש העיר, בני כשריאל, נפגש בראשית השבוע עם מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב דורון ידיד, וביקש ממנו לטפל ביידויי האבנים ביציאה ממנהרת נעמי שמר ומצוקי עיסאוויה.

כשריאל אמר לממ"ז כי מדובר בסכנת חיים ממשית, ויש לפעול מיד ולפני שיהיה מאוחר מדי. הוא דרש לטפל לאלתר ביידויי האבנים, בכל הכלים וכוח האדם שעומד לרשות המשטרה.

מפקד המחוז, ניצב דורון ידיד, הציג לכשריאל את הנתונים המספריים אודות מקרי יידויי האבנים בשנה האחרונה ודיווח על מעצרים רבים בקרב המיידים ועל אכיפה נרחבת, גלויה וסמויה, בשטח.

ידיד הבטיח לכשריאל כי ימשיך לפעול בנושא באכיפה בלתי מתפשרת ובהקצאת כל האמצעים שברשותו עד למיגור התופעה באופן מוחלט.

בפגישה ביקש כשריאל גם להאריך את זמני הרמזורים בצומת הר הצופים ואדי ג'וז ובצומת הגבעה הצרפתית, וידיד הבטיח כי יבדוק את הנושא ויציב שוטרים שיכווינו את התנועה לטובת תושבים המגיעים מכיוון מעלה אדומים בשעות הבוקר העמוסות.

נושא נוסף שנדון הוא הסרת המחסומים המשטרתיים לכיוון מעלה אדומים, וגם בנושא הזה הבטיח הממ"ז לפעול ככל האפשר על מנת להסית את המחסומים היזומים למיקומים אחרים בהם לא תהיה השפעה גדולה כל כך על עומסי התנועה.

כשריאל אומר כי "הפגישה עם מפקד המחוז הייתה טובה וחשובה. הזמנתי אותו גם לביקור וסיור רשמי במעלה אדומים, ואני מודה לו על ההיענות ועל הסיוע. סיכמנו כי נמשיך לעמוד בקשר שוטף ולעקוב אחר ביצוע ההחלטות, ואני מקווה שלכולנו תהיה נסיעה בטוחה ורגועה הביתה".