מובילה בחיסונים

מעלה אדומים מובילה במספר המתחסנים ביהודה ושומרון, עם קרוב ל-20,000 תושבים שכבר התחסנו


בשורה משמחת ונתונים מעודדים על מבצע החיסונים לתת כתף בעיר. בעוד מבצע החיסונים הישראלי ממשיך להיות המוביל בעולם וקצב החיסון ממשיך להיות גבוה בכל רחבי הארץ, בתוך שבוע אחד הוכפלו מספר המתחסנים באזור יהודה ושומרון, כאשר מעלה אדומים מובילה בראש והיא בעלת מספר המתחסנים הגבוה ביותר עם כ-20,000 אלף זריקות חיסון לנגיף הקורונה בוצעו בה.

במקביל לחיסונים, סוף סוף אפשר לדבר בזהירות על מגמת ירידה רציפה בכמות התחלואה, מה שהביא את מעלה אדומים להיות עיר כתומה. המגמה ניכרת גם בשלוש השכונות האדומות בעיר, אשר גורמים בעירייה סוברים כי גם הן יהיו כתומות בקרוב.

בסוף השבוע היו 83 חולים חדשים, כשקצב התחלואה בשבעת הימים האחרונים היה 0.72. מעלה אדומים נכון להיום עם 353 חולים.

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "אנו ממשיכים להילחם בנגיף הקורונה ולפעול יחד, בכוחות משולבים ובכל האמצעים העומדים לרשותנו, כדי להוריד את התחלואה בעיר. מגיע יישר כוח גדול לצוותי קופות החולים ומד"א, אשר עושים עבודת קודש ומנהלים את מערך החיסונים בצורה מקצועית, יעילה ומהירה. אני מודה לתושבים על כך שהם מגלים אחריות אישית, מקפידים על הנחיות משרד הבריאות, נבדקים, מתחסנים ומסייעים לנו להוריד את התחלואה ולנצח את נגיף הקורונה במעלה אדומים כדי שנוכל  כולנו לחזור לשגרת החיים שלנו".

הכתבה בערוץ בשבע. מעלה אדומים מובילה במתחסנים