מרוץ תנועות הנוער

בשבוע שעבר חל שבוע תנועות הנוער, במסגרתו התקיים מרוץ וארוחת ערב למדריכי התנועות


במסגרת שבוע תנועות הנוער וכאות הוקרה והערכה על עבודתם המסורה, התקיים בשבוע שעבר מרוץ עירוני לכלל מדריכי וצוותי העשייה של הסניפים בעיר. המרוץ כלל מעבר ב-25 תחנות הפזורות ברחבי העיר, כאשר בכל תחנה הייתה משימה עם ניקוד. המשימות היו שונות ומגוונות וכללו: משימות ODT, ידיעת הארץ והיסטוריה וזיהוי תמונות של אישים מפורסמים מהעבר.
לאחר המרוץ התקיימה ארוחת ערב משותפת לכלל הצוותים, בה גם הוכרזו שלושת המקומות הראשונים שזכו בפרסים: מקום ראשון - חדר בריחה (לקבוצה מתנועת הנוער הצופים), מקום שני - שוברים לארוחת המבורגרים (לקבוצה מתנועת הנוער בני עקיבא, סניף נופי הסלע) ומקום שלישי - שוברים לגלידה גולדה (לעוד קבוצה מתנועת הנוער הצופים).

שירה אברהמוב, מדריכה בנוער העובד והלומד, מספרת: "המרוץ היה בשבילנו מאוד מגבש ומשמעותי מפני שהייתה לנו הזדמנות לפעול כקבוצה למטרה משותפת, וכך גם ליישם את הערכים של התנועה שלנו. בנוסף, שמחנו על ההערכה שקיבלנו מאגף הנוער על המאמצים שלנו בתוך מדריכים, זה לא מובן מאליו".
נופר אברהם, רכזת תנועות הנוער, מוסיפה: "אני מבקשת להודות לכל המדריכים וצוותי העשייה שפועלים בהתנדבות מלאה למען החניכים ולטובת הסניפים. העשייה שלכם משפיעה ישירות על חינוך דור העתיד, ויש לכם המון כוח בידיים. אני גאה בכם מאוד".

גיא יפרח, סגן ומ"מ ראש העיר, מסכם: "אני רואה חשיבות רבה להשתתפות של בני הנוער בפעילויות של התנועות, במסגרתן הם רוכשים ערכים משמעותיים שהופכים אותם לאזרחים טובים יותר ופעילים יותר בחברה הישראלית. בנוסף, התנועות מעשירות את הידע ויוצרות מעגל חברים נוסף עבור החניכים, שמתנתקים מהמסכים ומקיימים פעילויות במרחבים הפתוחים בעיר. הערב הזה מבורך כי הוא מעצים את תחושות השייכות הקבוצתית ומוקיר תודה למדריכים וצוותי העשייה הרבים בעיר".