הפנינג הקיץ של הספריה

הספרייה העירונית קיימה את חגיגות הקיץ המסורתיות במסגרת שבוע הספר, עם שעת סיפור של ראש העיר לילדי העיר


אירועי הפנינג הקיץ של הספרייה במסגרת שבוע הספר בעיר הסתיימו בהצלחה רבה. מאות תושבים, ילדים, בני נוער ומשפחות פקדו את אירועי שבוע הספר, שהתפרסו על פני יומיים ברחבת היכל התרבות וכללו: מופעים מוסיקליים, מופע בלונים של ניר בלונים, מופע מוזיקלי בקצב אוריינטלי עם אוריינטל קידס, מופע הגיבורים הירוקים ועוד, הכל עם עודד פז מערוץ הילדים.

הילדים נהנו גם משעת סיפור עם ראש העיר, בני כשריאל, אירוע שהפך למסורת. כשריאל סיפר לילדים את הסיפור "חנן הגנן", מאת רינת הופר.

בנוסף, במקום התקיים יריד ספרים במחירים מיוחדים, סופרים מקומיים, דוכני ספרים של דני ספרים ועוד.

כמו בכל שנה יצא צוות הספרייה, בראשות אתי ציון, מגדרו ומבניין הספרייה עדי לעשות היכרות עם הציבור הרחב ולעודד רישום מנויים חדשים לספרייה העירונית. ביריד הספרים נמכרו ספרים רבים ומגוונים ממיטב המו"לים בארץ במחיר מבצע.

מנהלת הספרייה, אתי ציון, מודה לכל מחלקות העירייה שעזרו בהרמת האירוע, לראש העיר, בני כשריאל, ולכל צוות הספרייה שלקחו חלק בהפנינג המוצלח.

ראש העיר, בני כשריאל, סייר וביקר בהפנינג, בירך את המשתתפים הרבים ואמר כי "דווקא בדור הזה, כשילדינו יושבים כל היום מול מסכי הטלוויזיה והמחשב, חשוב לעודד אותם לקריאת ספרים שיעשירו את עולמם התרבותי ואת הידע שלהם. שמחתי לפגוש את ההורים והילדים, נהניתי מאוד בשעת הסיפור, ואני קורא לכולם לעשות מנוי לספרייה ולקרוא ספרים".