מסכמים שנת לימודים בצל הקורונה

ראש העיר, בני כשריאל, נפגש עם מנהלי בתי הספר בעיר והודה להם על עשייתם בשנת הקורונה המאתגרת


כמדי שנה וכמיטב המסורת העירונית, התקיים השבוע בלובי מוזיאון קסטל מפגש הוקרה ותודה למנהלי בתי הספר.

המפגש נערך באווירה חגיגית במעמד ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, מנהל אגף החינוך, הראל הורביץ, סגנית מנהל אגף החינוך, מיטל לבן, צוות אגף החינוך ופונקציות תומכות, המפקחות דורית אלישר ויפעת נדב, מנהלי בתי הספר ואנשי החינוך.

מנהל אגף החינוך, הראל הורוביץ, הנחה את המפגש ונתן סקירה מקיפה על יעדי והישגי מערכת החינוך בשנה מאתגרת ומורכבת זו שהתקיימה בצל הקורונה.

ראש העיר, בני כשריאל, אמר בפתח דבריו כי "מעלה אדומים נרגשת ושמחה לארח בכנס את המפקחות ואת מנהלי בתי הספר וגופי הסמך העירוניים. שנת הלימודים הייתה מאתגרת ושונה, היא אילצה את כולנו לשנות את החשיבה, ללמד מרחוק אבל להישאר קרובים לתלמידים, להשתמש בדרכי למידה חדשניים ולא לוותר על אף תלמיד. לשמחתי, מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכיים המצוינים שלנו עמדו באתגר בכבוד ובהצלחה רבה, הם נערכו מהרגע להרגע למתן מענה אישי לכל תלמיד, גילו יצירתיות, חשבו מחוץ לקופסא ונתנו לילדינו מענים לימודיים, חברתיים ורגשיים".

כשריאל הוסיף כי "סיימנו את השנה בהצלחה רבה בזכות מנהלים מנהלות מצוינים, צוותים חינוכיים מעולים ואנשי מנהלה נפלאים, כולם כאחד נרתמו למשימה ויחד איתם פעלו עובדי אגף החינוך ומנהלי יחידות הסמך, שהקימו מערך מרשים בזכותו צלחנו כל אתגר".

בסיום דבריו הודה כשריאל לכל אחד מאנשי החינוך בעיר ואמר כי "עם סיומה של שנת הלימודים, זו הזדמנות להודות למנהלי בתי הספר, לגננות, למורים, לסייעות, לאנשי המנהלה, למאבטחים ולכל מי שעסק במלאכה. תודה לכם, זכינו באנשי חינוך מהשורה הראשונה. הוכחתם שוב לכולם שמערכת החינוך במעלה אדומים היא הטובה ביותר בארץ".