ביקורו של אלוף

אלוף פיקוד המרכז ביקר בעיר


אלוף פיקוד המרכז, האלוף יהודה פוקס, ביקר בראשית השבוע במעלה אדומים ונפגש לפגישת עבודה עם ראש העיר, בני כשריאל, ובכירי העירייה.

בביקורו של אלוף הפיקוד לקחו חלק: ראש העיר, בני כשריאל, סגן ומ"מ ראש העיר, גיא יפרח, מנהל אגף הביטחון, נועם הרוש, מנכ"ל החכ"ל, יעקב ברוש, סמנכ"ל החכ"ל, ענת אנג'ל, מנהל היחידה לתכנון אסטרטגי, גרשון לוקיי, ונציגי פיקוד המרכז.

בראשית ביקורו סייר וביקר האלוף ידעי בכניסה לעיר וכן קיים תצפית משכונת "צמח השדה" לעבר שטחי הבדואים.

לאחר הסיורים בשטח המשיכו האורחים והמארחים לפגישת עבודה המקצועית, במהלכה דנו במספר נושאים: ביטול הכוונה להורדת תקן מאבטח האזרוח ביישוב "גבעת המייסדים, הרחבת אזור התעשייה מדרום, קידום תכנון קטע כביש 80 ממזרח לאזור התעשייה, קידום תכנון וביצוע שדרוג מלא של כביש חיזמה, הסדרת סוגיית מרכיבי ביטחון בגוש אדומים בין צה"ל למג"ב, הסדרת אימון, ציוד ואחריות פלוגת הגמ"ר מעלה אדומים ועוד.

ראש העיר, בני כשריאל, בירך את הצבא על פעולותיו לשמירה על ביטחון התושבים ועל העבודה של כל החיילים והמפקדים המאפשרת חיים אזרחיים במשך היום-יום. "יש לנו שיתוף פעולה הדוק ומקצועי עם פיקוד המרכז לכל אורך הדרך. אני מרגיש שצה"ל נמצא כאן איתנו ובשבילנו", אמר כשריאל והוסיף כי "אין ספק שכל העשייה  ההתיישבותית שלנו מקבלת גיבוי של הפיקוד בהובלתו של האלוף ידעי ושל צה״ל. אני מודה לאלוף ידעי על שיתוף הפעולה ההדוק בתקופת פיקודו וסיועו בקידום נושאים חשובים".