הפנינג הקיץ של הספרייה

הספרייה העירונית קיימה את הפנינג הקיץ השנתי, עם מופעים, הפעלות, דמויות שטח ושעת סיפור עם ראש העיר


 

הספרייה פתחה את הקיץ בהפנינג ענק שהתקיים במסגרת שבוע הספר העברי. האווירה והאנרגיות במקום היו מדהימות, טל מוסרי הנחה את האירוע והגיע עם וייב מטורף. המשתתפים נהנו משלל חידונים, להטוטנים, דמויות רחוב, קוגומלו הגדול, קצפת ותות, עידו מוסרי, אבא קדברא, דוכני מכירת משחקי חשיבה וספרים ועוד. באירוע השתתפו גם  סופרים תושבי העיר: שלמה בלישה, ריבה פרידמן, יעלי שקד גזית, שמכרו וחתמו על ספריהם.

הילדים הצביעו ברגליים, ואל האירועים הגיעו משפחות רבות שבחרו ליהנות מחגיגת הספרים השנתית. הספרייה עמלה ויצאה מגדרה בכדי לתת אירוע מהנה ומושקע, בכניסה חופשית, על מנת שיהיה נגיש לכל אחת ואחד.

ראש העיר, בני כשריאל, בירך את הילדים וסיפר להם את הסיפור הקלאסי "הבית של יעל".

האירוע התקיים בשיתוף המתנ"ס, כאשר כל העיר נצבעה בחגיגיות. היה מרגש לראות את כולם נהנים מאירוע של פעם בשנה.

הספרייה מפיקה אירועים איכותיים ותרבותיים, כאשר אירוע הפנינג הקיץ של הספרייה הוא אירוע השיא. זאת הזדמנות לעדכן על אירועי מפגשי סופרים עם שרית לוי ישי, ליעד שוהם ועוד. התושבים מוזמנים  להרצאתו של המנטור ולוחם ה-MMA רועי פרץ, שתתקיים ביום שני הקרוב, 4/7/22, בשעה 19:30 בספרייה העירונית.

מנהלת הספרייה, אתי ציון, אומרת כי "מגיעה תודה מיוחדת לכל אגפי העירייה שעזרו ועמלו בהקמת האירוע. תודה גדולה לצוות הספרייה שנרתם לכל משימה וזוכר לשים תמיד את העיר על מפת התרבות בארץ".