פסטיבל סוכות באגם

פסטיבל סוכות באגם ייערך בחוה"מ סוכות עם מיטב האומנים וההופעות לכל המשפחה צילום: ערן לוי מתוך ידיעות אחרונות


חג סוכת בפתח, ובעירייה כבר מסיימים את ההכנות הקפדניות לקראת פסטיבל סוכות שייערך בחוה"מ סוכות ויהיה פסטיבל ענק עם מוזיקה ואטרקציות, שמציג כמדי שנה רשימה גדולה ומושקעת של מיטב האומנים המובילים במוזיקה הישראלית.

חול המועד סוכות הקרוב במעלה אדומים יהיה שמח, חגיגי ומהנה במיוחד, לאחר שבעירייה, במתנ"ס ובהיכל התרבות עמלו קשה כדי להכין לתושבי העיר והסביבה בחול המועד פסטיבל סוכות שעוד לא נראה כמותו בעיר.

פסטיבל סוכות בפארק שמיר על שפת האגם, שהפך למסורת עירונית, יתקיים בחול המועד סוכות, ימים שלישי-רביעי, בפארק "שמיר", על שפת האגם בכניסה לעיר, וביום חמישי בהיכל התרבות. 

יום שלישי, 11/10

ביום הראשון לפסטיבל, יום שלישי, 11/10, תחל הפעילות בפארק "שמיר", על שפת האגם, בשעה 13:00, ובה מגוון של פעילויות לילדים במתחמים שונים בשטח האגם, אטרקציות, מתקנים, סדנאות יצירה, מתנפחים ועוד. על הבמה המרכזית תופיע רינת גבאי בשעה 17:15 במופע לילדים, ובשעה 20:30 יתקיים טקס פתיחה חגיגי וחשיפת המיתוג החדש של מעלה אדומים. בשעה 21:00 ייערך מופע מרכזי עם הזמר עידן עמדי, ובשעה 22:00 תופיע הזמרת זהבה בן.

יום רביעי, 12/10

ביום השני לפסטיבל, יום רביעי, 12/10, תחל הפעילות בפארק "שמיר" בשעה 13:00, ושוב ייהנו הילדים משפע של פעילויות לילדים במתחמים שונים בשטח האגם: אטרקציות, מתקנים, סדנאות יצירה, מתנפחים ועוד. המופע על הבמה המרכזית לכל המשפחה יהיה בשעה 17:30, ועל הבמה תעלה משפחת אליהו. לאחר מכן יתקיים מופע לכבוד הסהרנה, ובערב ייערך המופע המרכזי, כאשר בשעה 21:00 יעלה הזמר רביב כנר, ובשעה 22:00 מופע סיום של הפרויקט של רביבו.

יום חמישי, 13/10

הפסטיבל עובר להיכל התרבות, כאשר סוכה גדולה תיבנה ברחבת ההיכל, ובה יוכלו הילדים ליהנות מסדנאות יצירה ופעילויות לכבוד החג. לאחר מכן תתקיים הקרנת סרט או מופע לכל המשפחה בתוך האולם.

מיתוג חדש

השנה יושק המיתוג העירוני החדש של מעלה אדומים במסגרת הפסטיבל. ביום שלישי בערב יתקיים טקס פתיחה חגיגי שבו ייחשף המיתוג העירוני החדש, הכולל לוגו מעוצב חדש וסלוגן. תהליך המיתוג היה יסודי ומקצועי. במסגרת הפסטיבל כחלק מחשיפת המיתוג יתקיימו פעילויות מיוחדות, בהן: קיר צילום שיוצב בכניסה לפארק ויכלול את הלוגו החדש, ובו פעילות "תייגת זכית" עם עמדת מתנות ופרסים, שחקן צלם שיסתובב בין האנשים ויראיין על העיר עם מיקרופון ממותג לוגו חדש, עמדת גרין סקרין עם רקעים מדליקים, כולל שלטים מדליקים למיתוג העיר, מופע רחפנים מרהיב ועוצמתי וסרטון חשיפת הלוגו.

הסעות

הסעות לפארק שמיר (האגם) יצאו מרחבת מתחם "החנה וסע" בכניסה לעיר בכל שעה עגולה החל משעה 10:30. 

כשריאל: הפסטיבל הכי גדול בארץ"

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "אני שמח וגאה שהעיר שלנו ממשיכה להוביל עם פסטיבל סוכות הוותיק והגדול בישראל שהפך לפסטיבל אזורי שוקק, אטרקטיבי ומבוקש. קורא לכל התושבים לבוא לחגוג, לשמוח ולהנות. חג שמח".