מצטרפים לתחבורה שיתופית

קבוצת טלגרם חדשה נפתחה, בה ניתן להצטרף לנסיעות שיתופיות ולהביא להקלה בפקקים ולהפחתה במספר כלי הרכב על הכביש


עשרות רבות של תושבים כבר הצטרפו ומשתמשים בקבוצת הטלגרם לעידוד נסיעות שיתופיות ממעלה אדומים אליה בכל שעות היום.

ראש העיר יזם הקמת קבוצת טלגרם חדשה "יחד יוצאים מהפקק", שמטרתה לעודד נסיעות שיתופיות ממעלה אדומים ואליה בכל שעות היום מהבוקר עד הלילה.

כמו בכל רחבי הארץ, גם אצלנו מורגשים פקקי התנועה וראש העיר והנהלת העיריה פועלים כל העת מול משרד התחבורה וכלל הגורמים המקצועיים הנוספים האמונים על הנושא, בדרישה לפתור את בעיית עומסי התנועה בצורה המהירה והטובה ביותר.

ראש העיר והנהלת העירייה פועלים כל העת לקידום פתרונות קבע  יצירתיים בדמות כבישים ומחלפים חדשים הנמצאים בתכנון ובעשייה, וגם בעזרת פתרונות מיידיים, כמו הרחבת שעות הפעילות של מחסום א-זעיים, פתיחת מסלולים נוספים במחסום , זירוז העבודות לסלילת מנהרת הגעה הצרפתית, פתרונות תחבורה ועוד.

יתרון משמעותי בקבוצת הטלגרם הוא שאם ישנם שלושה נוסעים או יותר ברכב, אפשר לנסוע גם בנתיב התחבורה הציבורית.

איך זה עובד? ממש בקלות. מי שעדיין אין לו, מוריד את אפליקציית טלגרם , אפליקציית הודעות שדומה מאוד לווטסאפ שכולנו מכירים, מצטרפים לקבוצה על ידי לחיצה על לינק ההזמנה - https://t.me/+P9TKlrLO_DA1ZWY0  וזהו אתם בפנים.

בקבוצה כולם מוזמנים לכתוב לאן ומתי אתם רוצים להגיע, או לאן ומתי אתם נוסעים, מתי וכמה מקומות פנויים יש ברכב, ולהתחבר עם מי שמעוניין לנסוע אתכם.

את התיאום עצמו אפשר לעשות גם בהודעות פרטיות, בטלגרם או בווטסאפ. קל, נוח, פשוט ומיידי.

לפני שיוצאים לדרך, בעירייה מבקשים לתת הבהרה חשובה. מטרת הקבוצה היא חיבור בינינו התושבים לטובת נסיעות שיתופיות. הודעות פוגעניות וכאלה שאינן קשורות למטרת הקבוצה יימחקו לאלתר! אנא, השתמשו בקבוצה זו כדי למצוא פתרון לנסיעה משותפת ולהקטין את כמות הרכבים על הכביש.

התושבים מזומנים להצטרף לקבוצה בלינק: https://t.me/+P9TKlrLO_DA1ZWY0

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי אנו פועלים כל העת לקידום פתרונות. נסיעה שיתופית חוסכת בפקקים ובדלק וקבוצת הטלגרם החדשה תסייע בעידוד נסיעות משותפות. קורא לתושבים להצטרף לקבוצה ולעשות בה שימוש לנוחיותם ורווחתם.