כוכבת היופי

מעלה אדומים זכתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה ומקיימת בישראל יפה


מעלה אדומים ממשיכה להוביל, ובטקס מרשים של "המועצה לישראל יפה" שנערך בבית המועצה בתל אביב הוענקה לעיר תעודה על זכייתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה", בתחום איכות החיים והסביבה ברשות המקומית.

כמדי שנה, גם השנה התמודדה מעלה אדומים בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה", בסיומה זכתה העיר בניקוד המרבי בתחרות, חמישה כוכבי יופי, שהוא מספר הכוכבים הגבוה ביותר שמוענק בתחרות. זהו פרס שבו זוכה העיר מדי שנה בעשור האחרון, כאשר לפני תשע שנים אף זכתה מעלה אדומים בפרס "דגל היופי", כעיר הירוקה והיפה ביותר בישראל.

"קריה יפה בישראל יפה" היא תחרות שנתית לאיכות חיים ולסביבה מקיימת, במסגרתה נבדקות עיריות, מועצות מקומיות ומועצות אזוריות, תוך התייחסות לנושאים כמו המרחב היישובי, האמצעים לשירות הציבור, השטחים הציבוריים, הרגישות הסביבתית, המודעות לאיכות הסביבה ועוד.

השנה נערכה התחרות זו הפעם ה־29, בהשתתפות יותר ממאה ערים ויישובים אשר העמידו את עצמם לבחינה בתחרות היחידה בארץ שבודקת את מכלול השירותים והתשתיות שמעניקה הרשות המקומית לתושבים – בדגש על חזות העיר, הקיימות ואיכות החיים במרחב האורבני.

הפרס לעיריית מעלה אדומים הוענק בטקס חגיגי למנהל מחלקת גינון, נחמיה ראובני, לצוות אגף אחזקה וגינון, למנהל אגף אחזקה ושפ”ע, רון צרפתי, ולנציגי האגף.

ראש העיר, בני כשריאל, מברך על הזכייה ואומר כי "הפרס שקיבלנו הוא ביטוי להשקעה הרבה שלנו לאורך השנים בטיפוח חזות העיר ובחיזוק האמצעים שאנו מפעילים לקידום השירות הציבורי. מעלה אדומים היא עיר המקדמת את איכות הסביבה, ואנו נמשיך לפעול לשיפור תחום זה ותחומים נוספים, על מנת שתושבי העיר ייהנו מאיכות החיים הטובה ביותר. העיר שלנו נושאת את הדגל בתחום איכות הסביבה כדפוס התנהגות וכדרך חיים".