מגייסים נהגים לאלקטרה אפיקים

בימים אלה עלה קמפיין לגיוס נהגים, תושבי העיר, לחברת אלקטרה אפיקים


 

אחת הבעיות הגדולות שאיתן מתמודדות חברות התחבורה הציבורית בארץ היא המחסור הגדול בנהגים, מה שמביא מן הסתם לפגיעה באיכות השירות שהן מעניקות לציבור. כדי להתמודד עם הבעיה, חברת התחבורה אלקטרה-אפיקים יוצאת בימים אלה ביחד עם עיריית מעלה אדומים ומשרד התעסוקה, בקמפיין גיוס נהגים מיוחד המיועד לתושבי מעלה אדומים.

הקמפיין מגיע כפתרון לכך שכפי שפורסם, החברה צמצמה זמנית את שירותי התחבורה הציבורית במעלה אדומים בשל הקושי בגיוס נהגים. הייחודיות בקמפיין החדש הינה שהמועמדים הופכים להיות עובדי החברה מהיום הראשון ומקבלים משכורת בסיסית במהלך תקופת ההכשרה (שנה לפני תחילת העבודה בפועל).

בנוסף, אלקטרה-אפיקים מציעה במסגרתו עוד שלל הטבות אטרקטיביות כגון: ממענקי הצטרפות, תוספות שכר בסופי השבוע, ביטוחי בריאות ושיניים קולקטיביים, מלגות לימודים אקדמיים לילדי העובדים, נופשים שנתיים וכרטיס מועדון מפנק לרווחת העובדים.

בישיבה שהתקיימה בלשכת סגן ראש העיר, בוריס גרוסמן, עם כל הגורמים העירוניים המקצועיים, בברכתו ותמיכתו של ראש העיר, בני כשריאל, במטרה לפעול יחד, לשלב ידידים ולשתף פעולה בסיוע בהליך גיוס הנהגים שיהיו תושבי העיר לחברת אלקטרה אפיקים, הוחלט לצאת במשותף בקמפיין במטרה לתת פתרון תעסוקתי לתושבי העיר שאינם במעגל העבודה להשתלב במקום עבודה וכן לעודד נהגים שהם תושבי העיר לעבוד בקווים של מעלה אדומים ולתת שירות לתושבי עירם.

לדברי שי מלכה, סמנכ"ל חברת אלקטרה-אפיקים: "עם רכישת השליטה בחברת אפיקים על ידי חברת אלקטרה, הפכה אלקטרה אפיקים לחברה בעלת חזון רחב יותר בענף התחבורה בכלל. כמו כל חברות התחבורה הציבורית בארץ, גם אנחנו מתמודדים עם מחסור בנהגים ומעודדים את תושבי מעלה אדומים להצטרף למשפחת אלקטרה-אפיקים, לקריירה ארוכת טווח עם שכר גבוה ומתגמל בחברת התחבורה הציבורית ומהבולטות והמובילות בארץ. יחד, נהפוך לכוח אשר יוביל את מהפכת התחבורה הציבורית בישראל".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה, בוריס גרוסמן, אומר כי "עיריית מעלה אדומים החליטה להיות שותפה לקמפיין גיוס הנהגים ממעלה אדמים של חברת אלקטרה-אפיקים ובמימונה, כדי לעודד את תושבי העיר שלא נמצאים במעגל העבודה להשתלב במקום עבודה שנותן תעסוקה טובה בתנאים מעולים. השתלבות בעבודה בחברת אלקטרה-אפיקים נותנת לתושבים שלנו מענה מצוין גם למציאת תעסוקה טובה עבורם בתנאים מיטיבים וגם להשתלבות בעבודה שנותנת שירות חשוב לתושבי העיר ולמשתמשי התחבורה הציבורית בכלל. כך, גם  הנהגים שלנו יסייעו בפתרון המחסור בנהגים, דבר הגורם לשיבוש בתדירות הקווים".

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "אנו נמשיך כל העת לחפש פתרונות יצירתיים בסיוע במציאת מקורות תעסוקה שונים ומגוונים לתושבי העיר ובייעול ושיפור התחבורה הציבורית לטובת התושבים ורווחתם".