מתחברים לפארק אדומים

מנהלת פארק אדומים הקימה עמוד פייסבוק חדש שכל מטרתו היא חיבור בין הפארק והתעשייה המקומית לבין לתושבי האזור. עמוד הפייסבוק הנושא את השם ״פארק אדומים לתעשייה ועסקים״, הוא עוד ערוץ תקשורת ישיר וחשוב אל תושבי העיר. הדף הוקם כחלק מקמפיין פרסום תחת המסר ״למה לנס


תקופה טובה עוברת על פארק אדומים לתעשייה ועסקים.

הפארק שציין לפני מספר חודשים 40 שנה להקמתו, ופועלים בו 350 מפעלים ואלפי עובדים נמצא בימים אלו בפריחה ושדרוג עם כבישים חדשים, שידרוג מערכות המים, עמודי התאורה, מדרכות ושילוט, במטרה להשביח את רמת הפיתוח של אזור התעשייה.

במסגרת מאמציה של מנהלת פארק אדומים לתעשייה ועסקים לחשוף את תושבי מעלה אדומים ויישובי הסביבה לחנויות המפעל ובתי העסק הקיימים בפארק, הקימה בשבועות האחרונים מנהלת הפארק עמוד פייסבוק חדש שכל מטרתו היא חיבור בין הפארק והתעשייה המקומית לבין לתושבי האזור.

עמוד הפייסבוק הנושא את השם ״פארק אדומים לתעשייה ועסקים״, הוא עוד ערוץ תקשורת ישיר וחשוב אל תושבי העיר.
בעמוד זה יוכלו התושבים להתעדכן על הנעשה בפארק, הן בשינויים והתמורות החלים בו לרווחת העיר והתושב והן בהצעות מכר אטרקטיביות שיועברו אליהם ישירות מבתי העסק.
חשיפת התושבים לנעשה בפארק הגיעה מתוך הבנה כי תושבי האזור אינם מודעים כלל כי רבים מבתי העסק והמפעלים בפארק מחזיקים לצד קווי היצור, חנויות מפעל בהן ניתן לרכוש ממיטב התוצרת במחירי ייצור.

בד בבד, ניתנים בפארק שירותים נוספים המקלים על תושבי האזור כמו מכון רישוי, מכבסות, חומרי בניין שגם הם זקוקים לחשיפה בפני התושבים.
במהלך השנה האחרונה, יצאה מנהלת הפארק, בשיתוף עיריית מעלה אדומים, בקמפיין פרסום תחת המסר ״למה לנסוע רחוק? כשיש קרוב ויותר טוב״ שכל מטרתו היא להזכיר לתושבים כי לרשותם עומדים שירותים ובתי עסק איכותיים וקרובים.

אתם מוזמנים לעשות לנו לייק לעמוד ולקבל עדכונים על הנעשה בפארק.
חפשו אותנו בפייסבוק תחת השם ״פארק אדומים לתעשייה ועסקים״.