תעודת הוקרה לגן יסמין

גן יסמין בשכונת צמח השדה זכה בתעודת הערכה מטעם מחוז ירושלים במשרד החינוך על העשייה החינוכית המשמעותית המתקיימת בו


גן יסמין שברחוב השקמה בשכונת צמח השדה התבשר בימים אלה על ידי הוועדה לקידום החינוך לאומנויות ותרבות במחוז ירושלים במשרד החינוך כי הוא זכה בתעודת הערכה של מנהל המחוז, מאיר שמעוני, בתחום קידום חינוך לאומנויות ותרבות לשנת הלימודים תשע"ט.

גננת הגן, הדס קוקס, קיבלה מכתב בו נתבשרה על הזכייה, ובו נכתב כי "הוועדה המחוזית התרשמה מהעשייה החינוכית המשמעותית המתקיימת בגן. אין לנו ספק שתהליכי הלמידה וההטמעה הקשורים לתחומי האומנויות משפיעים ומקדמים את תהליכי החינוך בגן". על המכתב חתומה אילנה שרגו, יו"ר הוועדה לקידום החינוך לאומנויות ותרבות במחוז ירושלים.

את התעודה יקבל צוות הגן בטקס חלוקת תעודות שייערך בתחילת שנת הלימודים תש"פ במסגרת כנס מנהל מחוז ירושלים ומנח"י, אשר במהלכו מוענקות תעודות הערכה מחוזיות לגני ילדים ובתי ספר על תרומה ייחודית לחינוך. במהלך הטקס יקבלו מנהלי המוסדות את תעודת הערכה לאחר שהשכילו להוביל במנהיגותם צוותים חינוכיים, תלמידים, הורים וקהילה למצוינות בכל מרחבי החיים של המוסד החינוכי.

לאחרונה גן הילדים יסמין שבשכונת "צמח השדה" נבחר על ידי משרד החינוך להשתתף בתוכנית מיוחדת של משרד החינוך, במסגרתה הופכים גני הילדים המסורתיים את פניהם ועוברים שדרוג והתאמה לצרכי המאה ה-21. על פי המודלים של הגנים המשתתפים בתוכנית יהיו בגן אזורי פעילות עיונית המצוידים בספרי עיון ועזרי מחקר, כגון: מיקרוסקופ וטלסקופ, מרחבי למידה טבעיים המאפשרים מגע ישיר עם הטבע, אזור 'סלוני' למפגשי שיח אישיים ועוד.

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, מברך ואומר כי "יישר כוח לצוות הגן, זהו כבוד גדול לעיר ולמערכת החינוך שלנו. אמנם זכייה של מוסדות חינוך שלנו בפרסים ברמה המחוזית והארצית אינה חדשה לנו, אך זה מרגש בכל פעם מחדש. העבודה החינוכית המצוינת הנעשית בכל תחומי הדעת במערכת החינוך שלנו מביאה כל העת להישגים ופרסים".

כשריאל מוסיף ואומר כי "בבתי הספר וגני הילדים שלנו מתבצעת עבודה