מצלמת אבטחה חדשה ומשוכללת

ארגון One Israel Fund, בראשות מארק פרוויזור, תרם לאגף הביטחון מצלמת אבטחה מהמתקדמות בעולם


בטקס רשמי העניק השבוע ארגון One Israel Fund , בראשו מארק פרוויזור, מצלמת אבטחה ניידת המיועדת להיות מונחת על רכב הביטחון של סיירי העיר.

בטקס השתתפו: ראש העיר, בני כשריאל, מחזיק תיק הביטחון, אבי רחמים, מנהל אגף הביטחון, נועם הרוש, יועצת ראש העיר לקשרי חוץ, רחלי וסאל, צוות אגף הביטחון והסיירים.

מארק מוביל את ארגון OIF  בתחומי האבטחה ביהודה ושומרון, והוא בקיא ושולט בצרכי האבטחה של האזור. קשרי הידידות החזקים נרקמו עם הארגון במהלך ביקוריהם של ראש העיר, בני כשריאל, ויועצת ראש העיר לקשרי חוץ, רחלי וסאל, בארה"ב.

בטקס מרגש הוענקה המצלמה לצוות אגף הביטחון והעומד בראשו, נועם הרוש, תוך שמארק הראה לצוות המקצועי כיצד משתמשים במצלמה ומה היכולות שלה.

התורם מארק עם כשריאל, רחמים, וסאל וצוות אגף הביטחון

המצלמה, מהמשוכללות והמתקדמות בעולם, מסוגלת לאתר תנועה בזמן אמת ולהגיע לפוקוס ורזולוציות גבוהות. שוויה של המצלמה הוא כ-150 אלף שקלים, והיא משדרגת משמעותית את יכולות התצפית של אגף הביטחון והסיור של מעלה אדומים וכן מאפשרת תיעוד מקרים בהם נתקלים הסיירים בשטח.

הסיירים שהיו בטקס התפעלו מהרזולוציה והמרחקים אליהם מגיעה המצלמה, אמרו כי היא תשמש אותם ותסייע להם במהלך סיורי הביטחון בשטח והודו למארק על תרומתו היפה.

מארק הפתיע את נועם והסיירים כשהעניק להם כשי גם תיק מיוחד עם כל הציוד אותו צריך סייר בשטח, ובו למשל: גרזן, פנס ופנס ראש, מסיכת חילוץ משריפות, כפפות מיוחדות ועבות למגע עם חומרים מסוכנים, משקפת ועוד.

במהלך הטקס העניק ראש העיר, בני כשריאל, תעודת הוקרה למארק פרוייזור על מאמציו ומאמצי הארגון לתמוך ולסייע למעלה אדומים ברישות מערך האבטחה.

עם המצלמה החדשה על רכב הסיור

אבי רחמים, מחזיק תיק הביטחון, בירך ואמר כי "אגף הביטחון, בראשותו של נועם הרוש, עושה עבודה מצוינת ומקצועית לשמירה על ביטחון תושבי העיר. המצלמה החדישה, יחד עם השדרוג שעובר המוקד העירוני והמצלמות שמותקנות ברחבי העיר, יאפשרו לעובדי האגף לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. תודה גדולה לארגון OIF ולמארק על התרומה, ויישר כוח לעובדי אגף הביטחון המסורים".

ראש העיר, בני כשריאל, הודה למארק על התרומה היפה ואמר כי "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם ארגון OIF ומודים על הידידות והסיוע לעירנו ולשמירה על ביטחון התושבים. מרכיבי הביטחון במעלה אדומים הם מהחדישים והמשוכללים ביותר, והמצלמה החדישה תסייע לסיירים שלנו בעבודתם המסורה לשמירה על ביטחון תושבי העיר. ארגון OIF הוא ידיד אמת של העיר מעלה אדומים, דלתו תמיד פתוחה בפנינו ועל כך תודתנו והערכתנו הרבה".