דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

בנימין כשריאל
ראש העיר
ענת רחמים
עוזרת ראש העיר

לשכת ראש העיר אגף פניות ציבור

שלומית ביטון
מנהלת אגף פניות ציבור

לשכת ראש העיר אגף דובר העירייה

חיזקי זיסמן
דובר העירייה
טלי אזולאי
מזכירות ראש העיר
רחלי וסאל
יועצת ראש העיר

לשכת ראש העיר - קידום מעמד האישה

איריס אלפסי
יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה
צביה מזרחי
מזכירת יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה

לשכת סגן ראש העיר וומ"מ

גיא יפרח
סגן ראש העיר
סיון אלישע
מנהלת לשכת סגן ראש העיר ומ"מ
מאי כהן
מזכירה בלשכת סגן ראש העיר ומ"מ

סגן ראש העיר

בוריס גרוסמן
סגן ראש העיר
אילנה פרטוש
מנהלת לשכת סגן ראש העיר

רכזי קליטה

אלי ויאזמסקי
פרוייקטור עולים
איילה אלבלה
רכזת קליטה
דני גריץ
רכז קליטה צעירים

סגנית ראש העיר

שרה קמינסקי
סגנית ראש העיר

מנכ"ל

שמואל חנוך
מנכ"ל העירייה
ג'ני מזרחי
מנהלת לשכת מנכ"ל
שי שבו
מנהל מרכז צעירים
גליה הורטה
מזכירות לשכת מנכ"ל

מחלקת נכסים

שרי איילון
מנהלת מחלקת נכסים

גזברות

מוטי ברשישת
גזבר העירייה
אייל ניזרי
סגן גזבר העירייה
רותי אביטל

יעל מואיסי

מירב בן חור

צביה בן דהן

לירון מזרחי

חני בן כליפא

גזברות מחלקת רכש

יוסי מזור
מנהל מחלקת רכש
בתיה כהן
סגנית מנהל מחלקת רכש

אגף משאבי אנוש

סמדר תקוה
מנהלת אגף משאבי אנוש
דנה חוג'ה
מזכירת אגף משאבי אנוש
לירון עמדי

אגף הנדסה

יהונתן לובל
מהנדס העיר
רייצ'ל פנחסי
מזכירת אגף הנדסה

מחלקת רישוי

רונית כהן
מנהלת מחלקת רישוי
מירב מזרחי
פקידת רישוי
פלורית אביטן
פקידת רישוי

מחלקת תכנון

ענבל דביר
מנהלת מחלקת תכנון
דנה כרמל
פקידת מחלקת תכנון

מחלקת תב"ע ו- GIS

גלית שלום
מנהלת מחלקת תב"ע ו- GIS
שרית קוריאט
עוזרת מנהלת מחלקת תב"ע ו- GIS

מחלקת מבני ציבור

שרית בן שימול
מנהלת מחלקת מבני ציבור
הילה מזרחי
פקידת מחלקת מבני ציבור

מחלקת פיקוח

יוסי פרידמן
מנהל מחלקת פיקוח
יהודית גרוס
מזכירת מחלקת פיקוח

אגף החינוך

דוד שרת
מנהל אגף החינוך ומחלקת בתי ספר על-יסודיים
זוהר ששון
מזכירת מנהל אגף החינוך ומחלקת בתי ספר על-יסודיים

אגף החינוך מחלקת בתי ספר יסודיים

מיטל לבן
סגנית מנהל אגף החינוך ומנהלת מחלקת בתי"ס יסודיים
נורית מנדל
מזכירת סגנית מנהל אגף החינוך ומנהלת מחלקת בתי"ס יסודיים

אגף החינוך מחלקת גני ילדים

עינת בוטבול חורש
מנהלת מחלקת גני ילדים
דליה כהן
מזכירת מנהלת מחלקת גני ילדים
אורה אסרף
רכזת סייעות גני ילדים

אגף החינוך מחלקת חינוך מיוחד

ענת נחום
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד
אתי אוחיון
מזכירת מנהלת מחלקת חינוך מיוחד

אגף החינוך קבסי"ס

חגית ניסים
קבסי"ת
סיון אנקונינה
קבסי"ת

אגף החינוך מינהל ולוגיסטיקה

רויטל אלישע
מנהלת מחלקת מינהל ולוגיסטיקה
עליזה אבנעים
מזכירת מחלקת מינהל ולוגיסטיקה
משה סוריט
מנהל מדור לוגיסטיקה

אגף החינוך מחלקת פרוייקטים

חנה קראוס
מנהלת מחלקת פרוייקטים
עליזה אבנעים
מזכירת מחלקת פרוייקטים

שרות פסיכולוגי חינוכי

טלי טרגר
מנהלת השרות הפסיכולוגי חינוכי
חנה יהושוע
מזכירת מנהלת השרות הפסיכולוגי חינוכי
ענת יוסף
מזכירת בשרות הפסיכולוגי חינוכי

ספריה עירונית

אתי ציון
מנהלת הספריה
מלי רומי
מזכירה וספרנית
נחום שניצר
ספרן
אורית אליהו
ספרנית

דלפק ספרנים

ספרן /ית כללי

פיסג"ה

מירי אבן חן
מנהלת הפיסג"ה
יפית אשואל
מזכירת הפיסג"ה
גיתית פלג
סגנית מנהלת הפיסג"ה
ברכה כהן
מזכירה כללית פיסג"ה
גליה מזור
מרצה

אגף מערכות מידע

איריס אלפסי
מנהלת אגף מערכות מידע
צביה מזרחי
מזכירת אגף מערכות מידע
לירז מזרחי
מנהלת פרוייקטים מערכות מידע

אגף רווחה ושירותים קהילתיים

עפרה בן ישעיה
מנהלת אגף רווחה והשירותים החברתיים
נורית קרמר
סגנית מנהלת אגף רווחה והשירותים החברתיים
דפנה אוליאל
מזכירת אגף הרווחה
יפה חורי
מזכירה ועובדת זכאות באגף רווחה
נינה גוטקין
מזכירה כללית באגף רווחה

אגף רווחה- ש.י.ל (שרות ייעוץ לאזרח)

ענת הברמן
מנהלת ש.י.ל
ענת יוסף
מזכירת מנהלת ש.י.ל

אגף רווחה - מרכז ליישוב סיכסוכים וגישור בקהילה

ענת הברמן
מנהלת מרכז גישור
ענת יוסף
מזכירת מנהלת מרכז גישור

אגף רווחה - מחלקה לפיתוח שירותים לקהילה

ענת הברמן
מנהלת מחלקה לפיתוח שירותים לקהילה
ענת יוסף
מזכירת המחלקה לפיתוח שירותים לקהילה

אגף בית העירייה

ניסן לוי
מנהל אגף בית העירייה
אורה עזרא
מזכירת מנהל אגף בית העירייה
ברוך אזולאי
אב בית אגף בית העירייה

אגף לתכנון אסטרטגי

גרשון לוקיי
מנהל האגף

מבקר העירייה

חיים שמעוני
מבקר העירייה

בית משפט

רחל חיון
מזכירה ראשית
הילה סקוברוניק
מזכירה

מוס"ח (חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות)

ניסים טויטו
מנהל חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות
מוטי גלנטי
מרכז וועדת מל"ח
נעמי גיגי
מזכירת מנהל חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות

אגף אחזקה ושפ"ע

רון צרפתי
מנהל אגף אחזקה ושפ"ע
רחל דבורי
מזכירת מנהל אגף אחזקה ושפ"ע
שושי כהן
מזכירה באגף אחזקה ושפ"ע

אגף אחזקה ושפ"ע מח' חשמל

שלמה כהן
מנהל מחלקת חשמל
יעקב ברכה
סגן מנהל מחלקת חשמל וממונה אנרגיה

אגף אחזקה ושפ"ע מח' בדק בית

יוסי נסירי
מנהל מחלקת בדק בית
יניב אסייג
טכנאי מזגנים

אגף אחזקה ושפ"ע מח' גינון ונקיון

נחמיה ראובני
מנהל מחלקת גינון ונקיון

אגף אחזקה ושפ"ע מח' תשתיות

אמנון סעדו
מנהל מחלקת תשתיות

אגף אחזקה ושפ"ע מח' בטיחות וגיהות ממונה בטיחות בעבודה

פרי פטל
מנהל מחלקת בטיחות וגיהות ממונה בטיחות בעבודה

אגף מוניצפאלי

רונן אקנין
מנהל אגף מוניציפלי
יאנה מזכירות
מזכירת מנהל אגף מוניציפלי
אברהם מלכה

אסתר סכלקנס
מנהלת מחלקת איכות הסביבה ורישוי עסקים
יחיאל אילוז
מנהל מדור פיקוח
שמעון מזרחי
מנהל יחידת אכיפה עירונית
ד"ר אדי ציבן
וטירנר רשותי
איציק שפירא
מפקח ויטרנרי

אגף בטחון ומוקד עירוני

נועם הרוש
מנהל אגף בטחון ומוקד העירוני
גלית קוקה
מזכירת מנהל אגף בטחון ומוקד העירוני
דוד חייט
מנהל המוקד ורכז בטחון שוטף צהלי
דורון יצחק
רכז בטחון שוטף צהלי
מוקד העירוני

מרכז תשלומים עירוני - גבייה

רועי עזרא
מנהל הגבייה

מפעם

דגנית פוקס
מנהלת המפעם
מיכל זהב
סגנית מנהלת המפעם
אתי כהן
מזכירת מנהלת המפעם
אדיר דור
רכז הדרכה
מיטל צרפתי
רכזת פרוייקטים מפעם

אגף מחסן

אבי שבתאי
מנהל אגף מחסן
איציק סרוסי
סגן מנהל אגף מחסן
ציפי יוסף
מזכירת מנהל אגף מחסן

אגף רכב

מוטי פלולי
מנהל אגף רכב
ציפי נאה
מזכירת מנהל אגף רכב

אגודה למען החייל

שמואל פניאל
מנהל אגודה למען החייל

מליאת המועצה

מרכז צעירים

מועדון יובלים

פורום נשים