חדשות:

דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

בנימין כשריאל
ראש העיר
ענת רחמים
עוזרת ראש העיר
רויטל (טלי) אזולאי
רכזת טקסים ואירועים בלשכת רוה"ע
רחלי וסאל
יועצת ראש העיר

לשכת ראש העיר אגף פניות ציבור

שלומית ביטון
מנהלת אגף פניות ציבור

לשכת ראש העיר - קידום מעמד האישה

איריס אלפסי
יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה
צביה מזרחי
מזכירת יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה

לשכת סגן ומ"מ ראש העיר

גיא יפרח
סגן ומ"מ ראש העיר
סיון אלישע
מנהלת לשכת סגן ראש העיר ומ"מ

סגן ראש העיר

בוריס גרוסמן
סגן ראש העיר
אילנה פרטוש
מנהלת לשכת סגן ראש העיר

רכזי קליטה

אלי ויאזמסקי
פרוייקטור עולים
איילה אלבלה
רכזת קליטה
דני גריץ
רכז קליטה צעירים

מנכ"ל

שמואל חנוך
מנכ"ל העירייה
גדי בנטלי
עוזר מנכ"ל העירייה
ג'ני מזרחי
מנהלת לשכת מנכ"ל
גליה הורטה
מזכירות לשכת מנכ"ל
עו"ד, חני כהן
מנהלת מחלקת נכסים ומכרזים
יערה לוי
מנהלת התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון 360

מחלקת נכסים ומכרזים

עו"ד חני כהן
מנהלת מחלקת נכסים ומכרזים

גזברות

גיאה ננדזה
גזבר העירייה
צביה בן דהן

לירון מזרחי

חני בן כליפא

גזברות מחלקת רכש

רויטל אלישע
מנהלת אגף רכש מכרזים ולוגיסטיקה
בתיה כהן
מנהלת המחלקה לפניות ספקים
נורית מנדל
מזכירת אגף רכש, מכרזים ולוגיסטיקה

אגף משאבי אנוש

רעות בן שושן
מנהלת אגף משאבי אנוש
דנה חוג'ה
מזכירת אגף משאבי אנוש
דקלה ליכטנבאום

אגף הנדסה

יהונתן לובל
מהנדס העיר
קובי לוי
אדריכל העיר
ליאור מובדלי
סגן מהנדס העיר
רייצ'ל פנחסי
מזכירת אגף הנדסה
רונית כהן
מנהלת מחלקת רישוי
מירב מזרחי
פקידת רישוי
ספיר גברא
פקידת רישוי
ענבל דביר
מנהלת מחלקת תכנון
דנה כרמל
בודקת תכניות מח' תכנון
שרית קוריאט
בודקת תכניות מח' תב"ע ו - GIS
שיראל מור
בודקת תכניות מח' תב"ע ו - GIS
שרית בן שימול
מנהלת מחלקת מבני ציבור
הילה מזרחי
פקידת מחלקת מבני ציבור
יוסי פרידמן
מנהל מחלקת פיקוח
פלורית אביטן
מזכירת מחלקת פיקוח
מריה נחמן - גורלניק
מפקחת בניה
רועי מוטהדה
מפקח בניה
לירן דוד
מפקח בניה

מחלקת רישוי

פלורית אביטן
פקידת רישוי

מחלקת תכנון

מחלקת תב"ע ו- GIS

מחלקת מבני ציבור

מחלקת פיקוח

אגף החינוך

הראל הורוביץ
מנהל אגף החינוך
זוהר ששון
מזכירת מנהל אגף החינוך ומחלקת בתי ספר על-יסודיים

מחלקת הגיל הרך

עינת בוטבול חורש
מנהלת מחלקת הגיל הרך
מיכל גוטליב
סגנית ומתכללת הגיל הרך
דליה כהן
מזכירת הגיל הרך
אורה אסרף
רכזת סייעות גני ילדים

מחלקת בתי ספר יסודיים

מיטל לבן
סגנית מנהל אגף החינוך ומנהלת מחלקת בתי"ס יסודיים
יפית השואל
מזכירת סגנית מנהל אגף החינוך ומנהלת מחלקת בתי"ס יסודיים

מחלקת חינוך מיוחד

ענת נחום
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד
אביבית ניסימי
מזכירת מנהלת מחלקת חינוך מיוחד

מחלקת הסעות

סיון ביטון
רכזת הסעות

המחלקה לקידום ילדים ונוער

סיון אנקונינה
מנהלת מח' ילדים ונוער בסיכון
הדס כהן
קבסי"ת אחראית ממ"ד וחנ"מ כוללני
הילה לוי
קבסי"ת אחראית בתי"ס ממלכתיים
רוני זכאי
מנהל קידום נוער
רותי פוקס
מנחה יישובית, כיתות שח"ר
אפרת וויינטראוב
מנהלת תוכנית היל"ה

אגף החינוך מינהל ולוגיסטיקה

סיון אלישע
מנהלת מחלקת מינהל ולוגיסטיקה
משה סוריט
מנהל מדור לוגיסטיקה

המכון להדרכת הורים

עליזה אבנעים
רכזת המכון להדרכת הורים

הנגשה פרטנית ואקוסטית במוסדות חינוך

מיטל אביגדור
רכזת נגישות עירונית מוסח

שרות פסיכולוגי חינוכי

טלי טרגר
מנהלת השרות הפסיכולוגי חינוכי
חנה יהושוע
מזכירת מנהלת השרות הפסיכולוגי חינוכי
ענת יוסף
מזכירת בשרות הפסיכולוגי חינוכי

ספריה עירונית

אתי ציון
מנהלת הספריה
מלי רומי
מזכירה וספרנית
נחום שניצר
ספרן
אורית אליהו
ספרנית

דלפק ספרנים

ספרן /ית כללי

פיסג"ה

מירי אבן חן
מנהלת הפיסג"ה
יפית אשואל
מזכירת הפיסג"ה
גיתית פלג
סגנית מנהלת הפיסג"ה
ברכה כהן
מזכירה כללית פיסג"ה
גליה מזור
מרצה

אגף מיחשוב טכנולוגיה ודיגיטל

איריס אלפסי
מנהלת אגף מיחשוב טכנולוגיה ודיגיטל
צביה מזרחי
מזכירת אגף מיחשוב טכנולוגיה ודיגיטל
לירז מזרחי
מנהלת פרויקטים אגף מיחשוב טכנולוגיה ודיגיטל

אגף רווחה ושירותים קהילתיים

רועי שוולב
מנהל אגף רווחה והשירותים החברתיים
אורית מזרחי
מזכירת אגף הרווחה
יפה חורי
מזכירה ועובדת זכאות באגף רווחה
נינה גוטקין
מזכירה כללית באגף רווחה

אגף רווחה- ש.י.ל (שרות ייעוץ לאזרח)

ענת הברמן
מנהלת ש.י.ל
ענת יוסף
מזכירת מנהלת ש.י.ל

אגף רווחה - מרכז ליישוב סיכסוכים וגישור בקהילה

ענת הברמן
מנהלת מרכז גישור
ענת יוסף
מזכירת מנהלת מרכז גישור

אגף רווחה - מחלקה לפיתוח שירותים לקהילה

ענת הברמן
מנהלת מחלקה לפיתוח שירותים לקהילה
ענת יוסף
מזכירת המחלקה לפיתוח שירותים לקהילה

אגף בית העירייה

ניסן לוי
מנהל אגף בית העירייה
אורה עזרא
מזכירת מנהל אגף בית העירייה
ברוך אזולאי
אב בית אגף בית העירייה

אגף לתכנון אסטרטגי

גרשון לוקיי
מנהל האגף

מבקר העירייה

חיים שמעוני
מבקר העירייה

בית משפט

רחל חיון
מזכירה ראשית
הילה סקוברוניק
מזכירה

מוס"ח (חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות)

ניסים טויטו
מנהל חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות
נעמי גיגי
מזכירת מנהל חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות

אגף אחזקה ושפ"ע

רון צרפתי
מנהל אגף אחזקה ושפ"ע
רחל דבורי
מזכירת מנהל אגף אחזקה ושפ"ע
שושי כהן
מזכירה באגף אחזקה ושפ"ע

אגף אחזקה ושפ"ע מח' חשמל

שלמה כהן
מנהל מחלקת חשמל
יעקב ברכה
סגן מנהל מחלקת חשמל וממונה אנרגיה

אגף אחזקה ושפ"ע מח' בדק בית

יוסי נסירי
מנהל מחלקת בדק בית
יניב אסייג
טכנאי מזגנים

אגף אחזקה ושפ"ע מח' גינון ונקיון

נחמיה ראובני
מנהל מחלקת גינון ונקיון

אגף אחזקה ושפ"ע מח' בטיחות וגיהות ממונה בטיחות בעבודה

פרי פטל
מנהל מחלקת בטיחות וגיהות ממונה בטיחות בעבודה

אגף מוניצפאלי

רונן אקנין
מנהל אגף מוניציפלי
יאנה מזכירות
מזכירת מנהל אגף מוניציפלי
אברהם מלכה
סגן מנהל מחלקת רישוי עסקים
יחיאל אילוז
מנהל מדור פיקוח
שמעון מזרחי
מנהל יחידת אכיפה עירונית
ד"ר אדי ציבן
וטירנר רשותי

אגף בטחון ומוקד עירוני

וואטסאפ לדיווח הוראות מפגע

מוטי גלנטי
סגן מנהל אגף ומנהל המוקד העירוני
נועם הרוש
מנהל אגף בטחון ומוקד העירוני
גלית קוקה
מזכירת מנהל אגף בטחון ומוקד העירוני
דוד חייט
מנהל טכנולוגיה אגף ביטחון
דורון יצחק
רכז בטחון שוטף צהלי
מוקד העירוני

מרכז תשלומים עירוני - גבייה

רועי עזרא
מנהל הגבייה

מפעם

דגנית פוקס
מנהלת המפעם
מיכל זהב
סגנית מנהלת המפעם
אתי כהן
מזכירת מנהלת המפעם
אדיר דור
רכז הדרכה
מיטל צרפתי
רכזת פרוייקטים מפעם

אגף מחסן

אבי שבתאי
מנהל אגף מחסן
איציק סרוסי
סגן מנהל אגף מחסן

אגף רכב

מוטי פלולי
מנהל אגף רכב
ציפי נאה
מזכירת מנהל אגף רכב

אגודה למען החייל

שמואל פניאל
מנהל אגודה למען החייל

מרכז אוריינות דיגיטלי

מליאת המועצה

גיא יפרח
סגן ומ"מ ראש העיר
בוריס גרוסמן
סגן ראש העיר
יחיאל וקנין
סגן ראש העיר
דודו מתתיהו
חבר מועצת העיר
מעין מור
חברת מועצת העיר
יהודה אסף
חבר מועצת העיר
ליאת מארק
חברת מועצת העיר
אבי רחמים
חבר מועצת העיר
אלינה אייזנברג
חברת מועצת העיר
רוזי ישי
חברת מועצת העיר
ג'קי עזרא
חבר מועצת העיר
ברנדה הורביץ פרוור
חברת מועצת העיר
אייל פישלר
חבר מועצת העיר
אברהם נגר
חבר מועצת העיר

מרכז צעירים

שי שבו
מנהל מרכז צעירים
בת אל לוי
יועצת הכוונת חיילים משוחררים
רונית בכר
מזכירות - מרכז צעירים
שרון בן יונה
רכזת תעסוקה
היכל התרבות
קידום מעמד האישה
המכון להדרכת הורים
מרכז צעירים
החברה הכלכלית